Rady pro muže, kterým se nedaří v milostném životě

Základem šťastného partnerského vztahu je souhra v posteli. Možná je to trochu kontroverzní tvrzení, ale průzkumy říkají, že tomu tak opravdu je.

muži, sex, láska, milostný život

Průzkumy 

Průzkum provedený vědci v Kanadě ukázal, že není důležitá ani tak frekvence toho, jak často se partneři milují, jako fakt, aby bylo milování opravdu kvalitní a uspokojilo touhy obou partnerů. Zatímco ženy to mají poměrně jednoduché, muže může "zradit" erekce. Co za tím může být?

Správná životospráva

Nezdravé a nepravidelné stravování, monotónní jídelníček složený z polotovarů a fastfoodových jídel a zlozvyky. Toto vše je definice nesprávné životosprávy, která ohrožuje přímo nejen zdravotní stav můžů, ale i jejich potenci a plodnost. Namísto smažených a mastných jídel konzumujte více zeleniny a ovoce a pijte čistou vodu namísto slazených nápojů. Rovněž se vyhýbejte trojkombinaci kofein - alkohol - kouření. Všechny tři věci neprospívají vašemu cévnímu systému a zhoršují tak nástup erekce, jakož i její trvání a pevnost. Vezměte si jako příklad výzkum o kouření, který ukázal, že už do 48 hodin od skončení kouření jsou výsledky tzv. noční erekce dvakrát lepší, než u kuřáků.

Fyzická kondice

Proč je tak důležité mít kondičku? Pokud budete dostatečně fit, můžete partnerku překvapit nejen kvalitnějším ztopořením, ale i novými polohami. Obecně doporučenou a známou inspirací je například známá indická kniha lásky Kámasútra, která obsahuje více než 80 různých poloh. Nezůstaňte jen tedy při klasických dvou-tří oblíbených, ale rozšiřte si obzory. Samozřejmě, nejen kvůli "ložního akrobacii" je důležité mít dobrou kondici. Člověk, který se cítí fyzicky silný, má i více sebevědomí a tak se efekt ještě znásobí.

Snadnější životní styl

Je to opravdu tak, že stres, časový shon, pracovní vytížení a málo odpočinku jsou doslova zabijákem erekce a milostného života. Prakticky všechny výzkumy potvrzují, že čím je muž více pracovně a časově vytížený, tím méně kvalitní, méně častý a méně uspokojivý je jeho milostný život. Souhlasíme, že ne vždy se to dá, ale pokud je prioritou pro vás spolehlivý a šťastný partnerský vztah, nesmíte zanedbávat "manželské povinnosti" na úkor těch pracovních. Zkuste si například dát plán, kolik hodin týdně strávíte s prací a držte se ho.

Klamání věku přírodou

Statistiky říkají, že téměř každý druhý muž ve středním věku, čili ve věku nad 40. let, má problémy s milostným životem kvůli nějaké poruše. Ať už jde o déle trvající nástup erekce, nedostatečně dlouhou erekci, předčasnou ejakulaci nebo nízké libido, všechny tyto problémy se obvykle projevit právě v tomto věku. Co se s tím dá dělat? Inu, proti přírodě je třeba použít jako "zbraň" znovu jen přírodu samotnou. Vyzkoušet můžete například ženšen, různé koření jako je chilli, ale například i čaje s výtažky z bylin jako jsou Pískavice řecké seno, Gingko nebo Bujarník johimbe.

Výživové doplňky

Kromě různých čajů, koření a doma vařených bylin si můžete pomoci i výživovými doplňky. Nemáme na mysli klasické pilulky na erekci na předpis, jako jsou Viagra, ale například volně dostupné výživové doplňky podporující erekci právě prostřednictvím přírodních látek. Například velmi známé jsou Clavin, ArginMax či Zerex. Výživové doplňky jsou, hlavně v posledních letech, velmi populární i u nás (trend přichází, jako vždy, ze západu). Stále více mužů je zkouší a užívá. Všechny jsou založeny na principu, že obsahují právě výše zmíněné bylinky a extrakty z nich, případně i některé další. V jejich složení se tak spojují staletími ověřené přírodní způsoby podpory potence s moderní vědou. Možná se někteří z vás bojíte, zda nejde jen o příliš přechválené "placebo", ale úspěšnost prodeje těchto i jiných přípravků mluví více než jasnou řečí! A podle toho, že přibývá žen s extrémní chutí na milování, si troufáme říct, že je určitě i využijete!

Kegelovy cviky

Doktor Arnold Kegel se v první polovině 20. století zabýval cvičením pro ženy, které by jim pomohly při porodu. Když v 40. letech publikoval zjištění o tom, že sval pánevního dna, pomůže ženám zlepšit tlačení během porodu, chyběl už jen krok od toho, jak tento "vynález" využít i pro milostný život. Netrvalo to dlouho a bylo zjištěno, že Kegelovy cviky pomáhají mužům například při problémech s prostatou. A dnes se již ví, že pokud budete procvičovat stahování tohoto svalu pravidelně, pomůže vám to jak při předčasné ejakulaci, jakož i k dlouhodobější erekci.

Pomůcky

Pokud to nejde nijak jinak, posloužit mohou také některé pomůcky. Rychlou erekci například zaručí klasická suchá nebo i vodní pumpa. Chcete-li udržet svého "výtržníka" ve střehu a na uzdě, zkuste například kroužky na penis. Chlap však nemusí být jediný, kdo využije pomůcky. Zkuste koupit své partnerce například vibrační vajíčka nebo klasické vibrátory a dopřejte jí trochu času na úvod, aby začala klidně i sama. Nevěřili byste, kolika mužům pomůže taková vizuální milostná stimulace ...

Rada na závěr

Seriózní problémy s erektilní dysfunkcí se samozřejmě nelze řešit žádným cvičením nebo změnou jídelníčku. V takovém případě byste měli určitě co nejdříve navštívit lékaře, který ví přesně diagnostikovat typ poruchy a doporučit odbornou léčbu. Takové řešení bude nejlepší nejen pro vás, ale i pro vaši partnerku. Odhoďte stud, odborný lékař je tu pro vás a neřeší jen vaše problémy. Proto stejně jako pomohl mnoha mužům před vámi, pomůže i vám. Jen musíte přijít včas!

comments powered by Disqus

Podobné články


Sex, který se stane nezapomenutelným

Chcete zažít nezapomenutelný sex? Tak k tomu nepotřebujete znalosti z oblasti Kamasútry. Často se nezapomenutelný sex...
více…

Co muže v posteli zaručeně odradí?

Život není jen o sexu, ale rozumět si v jeho oblasti je pro většinu párů zásadní. Někdo ho bere tak samozřejmě...
více…

Proč to stále gayové a lesbičky mají u nás těžké?

Sexuální orientací vnímáme jako přitažlivost k osobám stejného nebo rozdílného pohlaví. Ale je třeba brát na...
více…

Platonická láska má svá úskalí, ale i velmi příjemné pocity

Platonická láska je emocionální vztah mezi dvěma lidmi, do kterého však nevstupuje pohlavní ani erotický prvek. Je to...
více…

Přechod u mužů aneb Andropauza vyžaduje účinnou léčbu

Stárnoucí muži se potýkají s mnoha nástrahami jako je únava, ospalost, deprese, nervozita, ztráta síly a vytrvalosti,...
více…

Vztah je o dvou lidech, zkuste se na něj podívat i z druhé strany

Ve vztahu je to vždy o dvou, ačkoliv často máme tendenci myslet spíše na sebe a vztahovat věci k sobě. Zkuste se...
více…

Jak se stát atraktivním mužem?

Mají to nebo nemají ženy jednodušší? Nanesou si make-up, upraví vlasy, nalakují nehty, něco pěkného si obléknou,...
více…

Jak odolat nevěře? Buďte šťastní!

I když nejste zrovna romantické duše, určitě jste se už sami sebe ptali čím to je, že některé lásky jsou zkrátka...
více…

Jak najít vhodného partnera? Buďte šťastni sami se sebou!

Najít si správného partnera je často obtížné z mnoha důvodů. Možná jsme vyrostli v rodině, kde nebyly vzory...
více…

Pět etap, kterými procházíme, když neprožíváme pouze vztah na jednu noc

Každý vztah prochází určitými fázemi vývoje. Ale každý pár prochází různými stádii rozdílnou rychlostí a...
více…