Kterých věcí se muži nikdy nenabaží?

Často se hlavně naše drahé mužské polovičky dostanou do období, kdy už je nebaví tytéž záležitosti jako před několika měsíci. Přihodila se jim totiž běžná věc. Přejedli se, tentokrát však požili nadměrné množství něčeho, co ve vztahu už nemohli déle strávit. Jedovaté ingredience se různí.

Někomu začnou lézt na nervy věčné chození po diskotékách, jiní mají plné zuby romantiky. Existují však i takové, lehce stravitelné potraviny duše, kterých se pánové v partnerství nikdy nepřejí.

 

Sex

Předpokládali jste snad něco jiného? Vědecké výzkumy dokázaly, že muži nedokážou dlouhodobě existovat bez sexu. Milostné radovánky jsou totiž jako bezedná truhla z pohádky o chamtivém kupci. Nezáleží na množství sexu, které během dne zakomponujeme do našeho programu.

Jinak řečeno, je nemožné se "přesexovat". V případě mužů to platí, dvoj až trojnásobně, proto se nemusíte bát, že jim dáváte příliš sexuální radosti. Snesou jí nad naše očekávání. Existují však i tací muži, kteří si na nadměrné množství sexu prostě nepotrpí. Ani zde byste se však neměly obávat. Stačí nadělit těmi správnými kousky a sklízet výsledky.

 

Snídaně do postele

Už naše babičky pokládaly snídaně za nejdůležitější jídlo dne. Všechny si určitě vzpomínáte i na americkou komedii, v níž se postarší paní s láskou stará o svého syna - policisty a pravidelně mu k snídani zajišťuje dostatečný přísun energie.

O co šťastnější by byl tehdy Silvestr Stalone, kdyby mu vydatnou snídani nosila do postele nějaká sympatická žena, nejlépe taková, ke které by měl vřelý vztah.

A teď to pojďme obrátit na vás. Vy jste přece sympatická žena a právě taková, ke které má váš partner vřelý vztah. Potěšte ho, co možná nejčastěji snídaní do postele. Nikdo vám přece nepřikazuje vstávat o hodinu dříve a připravovat wafle či vejce na dvacet způsobů.

Když nemáte čas, klidně vybalte kupované plněné buchty a naservírujte na talíř, k tomu oloupejte pomeranč, přichystejte čajík, ozdobte nějakou květinkou a rituál, kterého se váš drahý partner nikdy nepřejí, může začít.

 

Udržována partnerka

Množství žen si myslí, že zakotvit ve vážnějším vztahu znamená být si až nadosmrti jistá partnerovou láskou, věrností, oddaností a náklonností. Mnohé z nás však víme z praxe a o skutečně klikatých cestách vztahů.

Ženy často zapomínají na to, že mít partnera znamená o důvod víc o sebe pečovat, dbát a chtít se líbit.

Najdou se totiž takové, které se získáním muže ztratí jakýkoli zájem starat se o sebe. Partnerovi se to může přestat líbit, ale pro klid v rodině raději mlčí.

Milé dámy, ve vztazích to nefunguje podle věty: Kráva je zabita, pojďme na maso. Na vztahu a ve vztahu je třeba pracovat i tím způsobem, že se minimálně udržíme na svém standardu.

 

Nové zážitky

Téměř vše, co se opakuje, přejde časem do stavu rutiny, která je jen o krůček daleko od nudy. Pokuste se proto zaměřit na nové zážitky. Ne, vždy nový film v kině se nepočítá. Chce to totiž změnit vzduch.

Vytáhněte partnera na výlet. Jelikož se nepředpokládá vaše nadstandardní finanční solventnost, klidně stačí, když ho vezmete na výlet. 

 

Teplá večeře

Láska prochází žaludkem a i taková teplá večeře dokáže zapůsobit Má snad ještě větší účinky než snídaně do postele. Přichystaná večeře totiž přináší i něco navíc. Může odstartovat příjemný romantický večer, aniž byste partnera nutili do něčeho, co mu není dvakrát vlastní.

A že nemáte co vařit? Existuje tolik publikací o vaření, tolik webových stránek a tolik televizních pořadů, či dokonce samotných stanic, že ​​máte co vařit do konce svého života. Partnera tím odzbrojíte a jediná věc, které se může zahltit je v konkrétní den vámi připravená večeře, ale nikdy ne stálý zvyk přichystat mu ji.

comments powered by Disqus

Podobné články


Proč to stále gayové a lesbičky mají u nás těžké?

Sexuální orientací vnímáme jako přitažlivost k osobám stejného nebo rozdílného pohlaví. Ale je třeba brát na...
více…

Platonická láska má svá úskalí, ale i velmi příjemné pocity

Platonická láska je emocionální vztah mezi dvěma lidmi, do kterého však nevstupuje pohlavní ani erotický prvek. Je to...
více…

Stres se dá zvládnout vhodným otužováním

Imunita, to není jen forma ochrany před infekčními chorobami. Funguje také psychický imunitní systém, který je...
více…

Každé období v životě ženy je náročné, ale které je to nejnáročnější?

Být ženou není žádná legrace. Ženy musí být multifunkční a stíhat mnoho věcí najednou. V jejich životě...
více…

Láska není totéž co zamilovanost

Pokud mluvíme o lásce a zamilovaní, obě představují intenzivní emoce, které cítíme k druhé osobě. Tyto pocity se...
více…

Vztah je o dvou lidech, zkuste se na něj podívat i z druhé strany

Ve vztahu je to vždy o dvou, ačkoliv často máme tendenci myslet spíše na sebe a vztahovat věci k sobě. Zkuste se...
více…

Puberta a láska z pohledu nejen dospívajích dětí, ale i jejich rodičů

Jako lidští jedinci se vyvíjíme ve vztazích, proto je důležité vědět, na co je třeba se zaměřit. Čeho si je...
více…

Líbání prodlužuje život o pět let

Pozitivní účinky líbání byly objeveny už dávno a známe je všichni. Méně lidí však ví, jak blahodárně působí...
více…

Práce v domácnosti je záležitost obou partnerů a také otázka jejich vztahu

Kdo u vás doma uklízí, žehlí, pere, vaří a věnuje se domácnosti? My jsme si na rozdělení domácích prací mezi...
více…

Láska je jako dobré víno

V současné době existuje mnoho odborníků, kteří radí partnerům, jak překonat vztahové krize, přesto velká spousta...
více…