Finanční služby pro firmy

Celní poradenství s.r.o.

http://www.celniporadenstvi.cz petr.symanekcelpor.cz tel.:+420 605 234 127

Poskytujeme poradenské služby v oblasti mezinárodního obchodu, zaměřené na celní problematiku, spotřební / ekologické daně a obchodně-politická opatření při dovozu a vývozu zboží (viz www.celniporadenstvi.cz -„Naše služby“). Rádi Vám pomůžeme: i.naplánovat a nastavit obchodní...

více...

FChain Corporation

http://cz.f-chain.com/ praguef-chain.com tel.:+420 776 798 700

Jsme účetní společnost, která se zabývá poskytováním komplexních účetních a účetně-právních služeb a poradenstvím. Nabízíme vedení a zpracovávání účetnictví, daňovou evidenci, účetní audity, mzdové účetnictví, účetní poradenství a další.

více...

Profi-Accountancy - Ing.Nikol Vrábelová

http://profi-accountancy.webnode.cz profi-accountancycentrum.cz tel.:+420 606 936 983

Chcete mít více času na Vaše podnikání? Nemáte čas běhat po úřadech? Zajišťuji: - účetnictví - daňovou evidenci - zpracování mezd - účetní poradenství Garantuji: - úsporu vynaložených nákladů - vysokou odbornou kvalifikaci - profesionální a proklientský přístup - spolehlivost a...

více...

Vedení účetnictví - Martina Chrástová

http://www.ucetnictvi-chrastova.cz ucetnictvi-chrastovaseznam.cz tel.:+420 723 358 703

Komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro malé a střední firmy.

více...

Věrnostní systém Bonvito

http://www.bonvito.net infovectron.cz tel.:+420 224 934 160

Bonvito.net nabízí věrnostní program se kterým přilákáte nové zákazníky a zvýšíte obrat Vašeho podniku. Věrnostní systém poskytuje zákaznické karty nebo akce s kupóny či rabaty.

více...