AROMA DIFUZÉR CARPEX MICRO ( S VŮNÍ )

Aroma difuzéry patří mezi nejmodernější produkty, které jsou na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu. Své významné místo mezi nimi zaujímá i nejmenší aroma difuzér, který vyrábí firma Carpex - Carpex mikro. Tento malý přístroj s úctyhodným výkonem dokáže zásobit svěžím vzduchem interiéry až do 200 m3.

bydlení, vůně, aroma difuzér

Nejmodernější a nejzdravější technologie osvěžování vzduchu

Aroma difuzér představuje nejmodernější technologii v osvěžování vzduchu v uzavřených prostorech. Pracuje tak, že vonnou emulzi přetváří na studenou vodní páru, ve které jsou částečky velikostí mikronů (tisíckrát menší než milimetr). Vše se děje studenou cestou, kdy nedochází ke spalování vonných esencí, a tím ani k nechtěnému vzniku škodlivin z hoření. Šíření vůně je rovnoměrné, rychlé a dokonalé. Při jejich výběru se řiďte nejen cenou, ale také tím, jak dlouho v nich vydrží jedna náplň, jak snadno se s nimi manipuluje, zda jsou bezpečné a zdravotně nezávadné a v neposlední řadě i tím, jaké je složení originálních náplní. Kvalitní aroma difuzéry nabízí například firma Carpex, která je dováží i do České republiky.

Aroma difuzér CARPEX MICRO

AROMA DIFUZÉR CARPEX MICRO je nejmenší aroma difuzér vzduchu, který dodává firma Carpex na trh. Přestože je označován jako mikro, jeho výkon je obdivuhodný. Má tichý chod a dokonale provoní a osvěží vzduch v interiéru, který má objem až 200 m3. Je vhodný do větších bytů, domů, ale kanceláří a komerčních prostor. Aroma difuzér Micro funguje na baterie, nebo je možné ho přímo zapojit do elektřiny pomocí kabelu. Pro použití baterií stačí umístit 4 ks alkalických baterií velikosti AA do battery boxu.

Nastavení přístroje

Difuzér se zapíná jedním stisknutím tlačítka po dobu 1 sekundy. Počáteční fáze provonění trvá 30 vteřin a opakuje se celkem 5x v časovém intervalu 5 minut, mezi jednotlivými difuzemi. Po skončení počáteční fáze provonění, začne aromatický difuzér pracovat v základním továrním nastavení. Pro vypnutí zařízení stačí stisknout tlačítko po dobu 3 vteřin. Pro naprogramování intenzity vůně je třeba stisknout dle návodu příslušné tlačítko a nastavit požadovanou úroveň intenzity. Opakovaným stisknutím stejného tlačítka vyberete požadovanou úroveň intenzity vůně.

Doporučení výrobce

Výrobce doporučuje výhradně používat USB adaptér. Pokud budete používat vždy nové a kvalitní baterie, tak na ty vydrží difuzér pracovat až 60 dní. A to v případě, že je difuzér pracuje 10 hodin denně na nejnižší stupeň provonění.

Výběr vůně

Do aroma difuzéru se vkládají originální vonné esence s názvem Carpex – prostorová vůně. Jednu výrobce nabízí v ceně aroma difuzéru a můžete si ji hned při nákupu přístroje vybrat. Vydrží osvěžovat příslušný prostor celé tři měsíce. Následně si můžete vybrat stejnou vůni nebo vybrat jinou podle nálady a prostoru, který budete chtít osvěžit a zharmonizovat. Přírodní vonné esence byly vyrobeny z výtažků rostlin na olejové bázi. Neobsahují škodlivé syntetické příměsi ani alkohol. Koupit si můžete třeba květinový jasmín, dřevitou vůni nebo oblíbenou a elegantní levanduli.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Vyměnitelná vůně OURFRESH – Cotton Blossom

Používání osvěžovače vzduchu se již stalo téměř samozřejmostí v našich domácnostech a komerčních prostorech....
více…

Argonit Aires – prostorový deodorant Frutti di Primavera, 750 ml

Milujete vůni jara a jarního ovoce? Dopřejte si ji v interiéru i v zimě. Zažijete jaro a nemusíte za ním jezdit do...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Precious Amber

Sprejové vůně Precious, to není jen příjemné osvěžení vzduchu v interiéru. Vůně, přirovnávané k parfémům...
více…

Sprejová vůně Classic Island Mango

Uklidňující vůně v interiéru? Tak to je vyřešen nejen problém s nepříjemnými pachy, ale také se může...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Precious Emerald

K provonění vzduchu v interiéru si můžete zvolit klasické interiérové vůně, které sice nezklamou, ale co bychom si...
více…

Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně - ekonomický způsob osvěžování vzduchu nejen komerčních prostor

Osvěžovat vzduch v interiéru a aktivně v něm pohlcovat nepříjemné pachy můžeme několika způsoby. Ne všechny jsou...
více…

Sítko do pisoáru Wave Honeysuckle

Udržet svěží vzduch na toaletách, to není žádný problém, pokud si na pomoc pozvete účinné osvěžovače vzduchu....
více…