Bezdrátová sluchátka AirPods si vás podmaní svými funkcemi a designem

Určitě už jste si všimli na ulici nebo sociálních sítí lidí s bílými, bezdrátovými sluchátky v uších. Tato sluchátka jsou nesmírně populární mezi milovníky a uživateli značky Apple. Tzv. AirPods sluchátka využijete k poslechu hudby, telefonování, používání Siri (virtuálního hlasitého asistenta) a dalším věcem. Představme si blíže funkce AirPods, a proč by neměla tato sluchátka chybět ani vám!

Spárujte AirPods se zařízením Apple

Podmínkou k používání sluchátek AirPods je vlastnictví chytrého mobilního telefonu. Nabíjejí se ve speciálním pouzdře, které chrání sluchátka před poškozením. AirPods se připojují k iPhonu a k chytrým hodinkám Apple Watch zároveň. Zvuk se mezi nimi přepíná automaticky. Nastavení AirPods na iPhonu je jednoduché a zvládnou ho všichni uživatelé těchto značkových zařízení. Pokud jste přihlášeni k iCloudu, sluchátka se vám automaticky nastaví na všech zařízeních, kterými jste přihlášeni k iCloudu.

Sluchátka mohou využívat i majitelé jiných mobilních telefonů!

Pokud vlastníte telefon s androidem, nemusíte si zoufat. AirPods lze spárovat i se zařízením jiného výrobce než Apple. Přehrávání hudby nebo komunikace přes sluchátka se pro vás stane zážitkem. Jakmile si vložíte sluchátka do uší, spustí se zvuk ze zařízení. Pokud jedno sluchátko vyndáte, přehrávání se pozastaví. Po vyndání obou AirPods se přehrávání zastaví úplně. Takto snadno ovládáte soubory z vašeho chytrého mobilního telefonu!

Nepřekonatelné funkce sluchátek AirPods

Výhodou sluchátek je to, že je nespojuje žádný kabel. Model představený v roce 2019 navázal na úspěšný model z roku 2017. Ke sluchátkám obdržíte bezdrátové dobíjecí pouzdro, díky kterému mají AirPods energii na 24 hodin. Pouzdro se dobije položením na Qi nabíjecí podložku. Užijte si jedinečný zvukový zážitek a komunikujte přes sluchátka se svými klienty, přáteli a rodinou. Posluchače nebudou rušit nežádoucí hluky na pozadí. K ovládání nepotřebujete ruce, stačí vám k tomu hlasový příkaz „Hey Siri“.

Poslouchejte hudbu na jeden zátah až 5 hodin nebo telefonujte se svými přáteli až tři hodiny. Sluchátka dobijete během okamžiku. Již za 15 minut jsou vaše sluchátka připravena na další tři hodiny poslechu hudby. Přesvědčte se o tom, že nová generace sluchátek AirPods stojí za vyzkoušení – zamilujete se do nich stejnou měrou jako miliony dalších lidí!

 

comments powered by Disqus