Classic Floral Bouquet

Osvěžovače vzduchu s květinovou vůní jsou velmi oblíbené zejména u žen. Nabízí je i firma P+L Systems jako náplň do praktických a bezúdržbových dávkovačů. Ale vůni si můžete pořídit, i když dávkovač nevlastníte. Jedná se o sprej, ze kterého uvolníte dávku vůně jen pouhým stlačením.

bydlení, interiér, osvěžovač vzduchu

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Sprejové vůně v náplních

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Classic Floral Bouquet

Classic Floral Bouquet je vyvážená květinová vůně, která přináší do interiéru svěží závan řezaných květin, aranžovaných do nádherných kytic. Úroveň intenzity 3.  Řada P+L Systems Classic udává dobu šíření vůně zpravidla 20 minut, což omezuje vznik vydýchaného ovzduší. Tento typ vůně je vhodný pro provonění chodeb, recepcí, vstupních prostor a toalet. Milují ji zejména ženy, ale i muži často dají přednost svěžímu květinovému vzduchu před nepříjemným pachem nebo těžkou kořeněnou vůní.

Nemáte rádi květinové vůně?

Nevoní vám svěží květiny? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Adrenalin, Citrus Burst nebo Baby Powder. V řadě Classic firma P+L nabízí mnoho originálních směsí vonných esencí, proto si může vybrat opravdu každý. Záleží na tom, zda vybíráte vůni na toaletu, do kanceláře, posilovny nebo recepce luxusního hotelu či firmy. 

 

comments powered by Disqus