Classic Nirvana

Nirvánou je v širším slova smyslu nazýván stav absolutní blaženosti a klidu. K tomu mohou výrazně přispět i harmonické vůně. Firma P+L Systems, která vyrábí přírodní esence a jejich dávkovače, dokonce nabízí vonnou směs s originálním názvem Nirvana Classic. Tu můžete rovnou aplikovat nebo použít jako náplň do automatického dávkovače vůně.

bydlení, sprejová vůně, interiérový osvěžovač vzduchu, květinová vůně

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Sprejové vůně v náplních

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Classic Nirvana

Classic Nirvana je harmonická vonná směs s pudrovým květinovým nádechem, ve kterém ucítíte směs frézií, růží, vzácných dřevin a letního ovoce. Vůně je jemná a uklidňující. Úroveň intenzity 3. Řada P+L Systems Classic udává dobu šíření vůně zpravidla 20 minut, což omezuje vznik vydýchaného ovzduší. Tento typ vůně je vhodný pro provonění chodeb, recepcí, vstupních prostor, umýváren nebo toalet. 

Máte raději silné vůně?

Nevyhovuje vám jemná pudrová vůně? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Adrenalin, Citrus Burst nebo Concept Refreshing. V řadě Classic firma P+L nabízí mnoho originálních směsí vonných esencí, proto si může vybrat opravdu každý. Záleží na tom, zda vybíráte vůni na toaletu, do kanceláře, posilovny nebo recepce luxusního hotelu či firmy. Zda chce uklidnit, osvěžit nebo povzbudit?

 

comments powered by Disqus