FIFA 20: Hra, která nadchne každého sportovního fandu svými novými strategiemi

Už máte všechny dárky, nebo vám nějaký chybí? Pokud vám navíc taky dělá problém vymyslet, co by zaujalo kluky v pubertálním věku, nejste sami. Naštěstí pro vás máme jeden tip na počítačovou hru, ve které se hráč může stát profesionálním fotbalistou. Už tušíte, o co jde?

hry, PC hry, PC, počítač, počítačové hry
Zdroj obrázku: {RossHelen} / Shutterstock.com

O hře FIFA 20

Hra FIFA 20 byla vydána jako 27. díl série FIFA a uvedena na trh byla 27. září roku 2019. Je vhodná jak pro Microsoft Windows, tak také platformy jako jsou PlayStation 4, Xbox One, anebo Nintendo Switch.

Několik slov o historii

Za legendární sérií FIFA stojí společnost EA, která už přes 20 let věnuje své úsilí do tvorby oblíbených videoher. Aby společnost uspokojila své příznivce, přišla na trh s nejoblíbenější hrou světa, a to fotbalem. Během let si prošla hra několika inovacemi, které se hru snaží přivést k mnohem hratelnější verzi, než je ta předchozí.

Proč FIFA 20

Jak jsme již zmínili výše, každý rok se snaží společnost EA své hry inovovat – a jinak tomu není ani u této hry. Hráč si užije mnohem lepší hru díky novým vychytávkám a možnostem. Než se do hry pustí, může si vytvořit svého vlastního avatara podle svých představ. Dokonce si může vybrat některý ze slavných stadionů na světě. Hráč si může vybrat, zda bude hrát ve stylu 3v3, 4v4, 5v5 nebo profesionální zápasy. Hra je navíc velice realistická a hráče strhne do děje hned od začátku.

A mezi další novinky patří:

  • Authentic Game Flow s inteligentní AI – skutečné obranné a útočné strategie týmů,
  • lepší kontrola nad hrou,
  • nová trajektorie míče, realistické řešení a chování míče,
  • sestavení svého vlastního týmu.

Takže pokud máte doma sportovního fandu, na nic nečekejte. Touto oblíbenou fotbalovou hrou se Ježíšek jistě zavděčí. A budete se divit, že nejenom malým klukům, ale mnoho dospívajícím a dospělým mužům také. 

 

comments powered by Disqus