Dávejte si pozor na geopatogenní zóny - dokážou ovlivňovat náš život

I když se to může zdát trochu mystické, geopatogenní zóny zde jsou a jsou až příliš reálné. Nejednou dokážou ovlivnit naše životy, aniž jsme o tom vůbec věděli. 

Nazývali je dračí žíly

Geopatogenní zóny - o jejich existenci nelze pochybovat, i když nejsou viditelné. Znali je už ve starověké Číně, kde je nazývali "dračí žíly". Jsou to místa se škodlivým zemským zářením, které se podílí na vzniku různých zdravotních problémů. 

Mezi negativně působící patří ložiska nerostů, tektonické zlomy a trhliny, podzemní vodní proudy, dutiny, ale i "lidská díla" - kanalizace, elektrické a plynové rozvody. Císař Kuang Yu dokonce vydal zákon, který zakazoval v oblasti jejich výskytu jakýkoliv výstavbu. 

Negativní vliv geopatogenních zón je silnější před úplňkem měsíce, kolem půlnoci a při bouřce, ale i působením feromagnetických stavebních materiálů. 

 

Projeví se až po letech… 

Špatná energie na nás působí pomalu a vytrvale. Důležitá je intenzita geopatogenní zóny, délka pobytu v ní, odolnost organismu a imunitního systému. Lehké zdravotní problémy se projeví po dvou až pěti letech, vážnější do deseti let. Geopatogenní zóny mohou způsobovat poruchy spánku, chronickou únavu, nervozitu, podrážděnost i migrény, deprese, bolesti páteře a problémy s klouby, poruchy imunitního systému, ale podílejí se i na vzniku neplodnosti, leukémie či cukrovky. 

Kromě lidí negativně ovlivňují "dračí žíly" i zvířata a rostliny. Například stromy mají vývojové poruchy, jsou křivé, slabě rodí, hospodářská zvířata stůňou, nepřibírají. 

Některá zvířata disponují vzácnou schopností a geopatogenní zóny dokážou "vycítit". Vyhýbají se jim například psi a krávy, ale jako magnet přitahují kočky, mravence či včely. Už naši předkové si všimli, že pokud chtějí zdravě a klidně spát, musí důvěřovat "psímu úsudku". Škodlivý vliv zón dokážou zmírnit i skopové kožešiny. 

 

Zdravý život ve zdravém domě 

Chcete žít zdravě? Dnes už nestačí jen jíst biopotraviny, ale je třeba začít při výstavbě domu. I když to u nás není běžná praxe, je rozumné nechat si pozemek důkladně prověřit z hlediska přítomnosti geopatogenních zón. Pokud máte na pozemku "dračí žíly", jejich působení můžete eliminovat změnou umístění a dispozice domu, vhodným výběrem stavebních materiálů, nábytku a použitím exteriérových rušiček. 

Vhodným pomocníkem v boji proti geopatogenním zónám je i staré čínské učení feng šuej, které se zabývá prouděním energie. Negativní vliv "dračích žil" dokáže zrušit vhodným rozmístěním nábytku, pomocí harmonizátorů. Patří k nim například krystaly, pyramidy, korek, valouny a kameny - ametyst, obsidián či fluorit, ale i fontánky, akvária, zrcadla, svíčky a rostliny. 

 

Pozor na elektrosmog 

Elektrosmog je stejně nebezpečný jako geopatogenní zóny. Za jeho vznik jsme zodpovědní my sami. Vyzařují ho totiž všechny domácí spotřebiče, včetně počítačů a televizorů, modemy, mobilní telefony, satelit, alarm či podlahové topení. Nachází se i v blízkosti vedení vysokého napětí, transformátorů, elektrických rozvaděčů. 

Pozor si dejte zejména na elektrosmog v ložnici, která má být místem odpočinku. V žádném případě ji nepřeplňujte elektrickými spotřebiči a rozhodně neodkládejte mobilní telefon na noční stolek v blízkosti hlavy. V obývacím pokoji mají být všechny elektrické spotřebiče - televizor, věž, DVD… soustředěné na jednom místě. Doporučená vzdálenost od nich je nejméně dva metry. Na ochranu před působením elektrosmogu se používají různé bio rezonanční přístroje, ionizátory, solné lampy a kaktusy.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Tropical Fusion Lush Oasis

Kdo by nechtěl mít z interiéru s běžnými pachy svěží oázu? Určitě je to lákavá, i když ne nesplnitelná...
více…

Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…