Motorové pily Greenworks

Technické parametry

Motorová pila Greenworks je skvělý nástroj, který můžete mít ve své sbírce, ať už ji potřebujete pouze pro lehké ořezávání stromů na zahrádce, nebo na kácení celých stromů třeba v lese. Ne všechny řetězové pily Greenworks jsou však stejné; Dodávají se v různých konstrukcích, s různým pohonem, v různých velikostech a s různým výkonem. Začněte hledat tím, že si ujasníte, na co ji využijete, kde ji využijete a jak intenzivně ji budete používat. Klasická řetězová pila Greenworks se používá pro úkoly prováděné na zemi. To zahrnuje řezání palivového dříví, kácení stromů a prořezávání nebo stříhání nízkých živých plotůŘetězové tyčové pily Greenworks jsou umístěny na prodlouženém krku, takže můžete řezat kmeny a větve, které jsou příliš vysoké na to, abyste na ně dosáhli ze země konvenční řetězovou pilou.

Druhy pohonu motorových pil Greenworks

Akumulátorová pila Greenworks je tichá a lehká, nemusíte zacházet s olejem a benzínem a nevypouští výpary. Bateriová řetězová pila je dobíjecí a plně mobilní. Vyšší napětí baterie znamená vyšší výkon a delší dobu chodu, což vám umožní provádět větší projekty, nejen řezání malých větví. Elektrické drátové řetězové pily jsou skvělé pro nařezání palivového dříví například pro váš krb. Relativně dobré jsou také na prořezávání a ořezávání stromů na zahrádce. Z tohoto hlediska je  nedostatkem to, že musejí být připojeny ke zdroji elektrického napětí v podobě zdířky ve vaší dílně, takže mobilita je omezena délkou kabelu. Benzínové řetězové pily a benzínové tyčové pily jsou těžší, hlasitější a vyžadují více údržby než elektrické řetězové pily, ale jsou velmi výkonné. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly velké, náročné řezací projekty, které vyžadují spoustu výkonu, a nejsou omezeny šňůrami, takže je můžete vzít kamkoli. Motory na benzínových modelech jsou dvoutaktní, vyžadující směs benzínu a oleje.

Další vlastnosti řetězové pily

Chcete-li usnadnit a zpříjemnit řezání, můžete se poohlédnout po modelech navržených s funkcemi, jako je antivibrační zařízení, automatická maznice a teleskopické tyče na tyčových pilách. Pokud jste vyškolený arborista, řetězové pily s horní rukojetí jsou ideální pro vaši profesi. Pro kutily může být malá benzínová řetězová pila tou nejlepší volbou.

Výběr správné řetězové pily Greenworks pro Vás

Řetězové pily Greenworks se hodí pro různé uživatele. Benzínové řetězové pily Greenworks jsou oblíbené pro profesionální práce i práce na farmách a rančích, protože vysoký výkon poskytuje vysokou řeznou rychlost, kterou potřebujete pro náročné úkoly. Vyzkoušejte akumulátorovou řetězovou pilu Greenworks, pokud vykonáváte lehčí aplikace vyžadující mobilitu, jako je odklízení nepořádku po řádění živlů.  Pro každodenní domácí použití nabízí drátová elektrická řetězová pila Greenworks pohodlí, snadné použití a ekologickou aplikaci s velkým výkonem a nekonečnou dobou chodu. Podívejte se také na tento výběr řetězových pil.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Řetězové pily Hikoki

Technické parametry Výkonná, robustní a efektivně pracující řetězová pila Hikoki je ideální pro práci na...
více…

Řetězové pily Graphite

Technické parametry Řetězové pily Graphite jsou velmi různorodé. Někdo potřebuje benzínovou, jinému stačí...
více…

Řetězové pily Vega

Technické parametry Řetězové pily Vega se dělí na akumulátorové, elektrické drátové a benzínové....
více…

Řetězové pily Extol

Technické parametry Řetězová pila Extol je skvělý a nepostradatelný pomocník při práci na různých stanovištích...
více…

Řetězové pily Alpina

Technické parametry Řetězové pily Alpina jsou velmi oblíbené pro svou kvalitu, lehkost, manévrovatelnost, snadné...
více…

Řetězové pily Procraft

Technické parametry Řetězové pily Procraft se dělí na akumulátorové, elektrické kabelové a benzínové. Pro...
více…

Řetězové pily Dedra

Technické parametry Nákup řetězové motorové pily, například od firmy Dedra, je nutností v mnoha různých...
více…

Řetězové pily Scheppach

Technické parametry Firma Scheppach nabízí řadu řetězových pil vhodných pro různorodé úkoly nebo situace od...
více…

Řetězové pily Dolmar

Technické parametry Řetězové pily Dolmar se vybírají podle toho, k čemu budou využity, a podle pohonu. Na základě...
více…