Nová kolekce třívrstvých dřevěných podlah - the family

Ten, kdo má rád dřevo, jistě si rád zařídí svou domácnost v selském, provensálském nebo skandinávském stylu. A k tomu bude nezbytná i dřevěná podlaha. Kterou si však ze široké nabídky, jakou dnešní trh skýtá, vybrat? Dovolíme si vás nasměrovat tak, abyste měli výběr snazší, a přitom budete s volbou nadmíru spokojeni.

dřevěné podlahy, the family, dubová podlaha

Moderní, odolná a stylová

Kolekce třívrstvých dřevěných podlah the family je moderní, odolnou a do všech místností vhodnou podlahovou krytinou. A k tomu dokonale doladí styl vašeho interiéru.

Dubový materiál na výrobu uvedených krytin pochází z udržitelně obhospodařovaných českých a slovenských lesů; i povrchová úprava (hoblování, kytování, kartáčování) byla provedena v ČR. Dřevo na podlahové krytiny se suší velmi pomalu, a proto jsou výsledkem tvarově vysoce stabilní desky, které se nesmršťují a ponechávají si neměnnou velikost.

Podlahovinu the family tvoří tři vrstvy, z nichž povrchová nášlapná vrstva je evropský dub v tloušťce 3 mm. Nosná vrstva je tvořena smrkovou laťovkou a jako protitah slouží smrková dýha. Podlahové lamely jsou již z výroby ošetřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje top-coating. Jedna vrstva dotváří barvu, druhá chrání podlahu před vnějšími vlivy. Pro snadnou pokládku je po celé obvodu lamel pero a drážka. Krytinu je možné kombinovat s podlahovým topením.

Podlahová kolekce the family zahrnuje sedm různých dekorů:

  • 01 Adam – výrazná struktura, hřejivý vzhled díky příjemnému teplému barevnému tónu
  • 02 Lucie – strukturu oživují nepravidelné dřevěné suky s šedým tmelem, doplněným bílým tónováním
  • 03 David – dekor v kouřovém provedení, jež mu dodává charakter
  • 04 Anna – tmavá podlahovina s chladným nádechem
  • 05 Filip – střední, tzv. srnčí hněď s výraznou strukturou
  • 06 Iveta – jemná struktura, světlý teplý odstín, kouřové provedení
  • 07 Petr – struktura velmi jemná s nejmenší žilnatostí, světlé provedení

Kvalita, udržitelnost, pohodlí a styl – to jsou podlahové krytiny the family.

 

comments powered by Disqus