Objevte moderní prkna na venkovní terasu Garden Deck

Přemýšlíte, jak vyřešit podlahu na terase či okolo bazénu? Pokud hledáte terasová prkna založená na přírodním materiálu, ale s velkou odolností a malými nároky na údržbu, vyberte si WPC prkna Garden Deck. Z čeho jsou vyrobená a co všechno dokážou při použití na terase a ve venkovních podmínkách?

terasová prkna, bazény, terasy

Kombinace dřeva a plastu

Z čeho jsou taková WPC prkna vyrobená? Pokud toužíte po dřevěné terase, která však nebude mít neduhy běžného čistého přírodního dřeva, bude pro vás správnou volbou tento jedinečný materiál. WPC prkna jsou výsledkem kombinace dřeva a plastu v poměru 70 : 30. Dřevo dodává terasovým prknům skvělý vzhled, vzdušnost a vlastnosti vhodné pro venkovní použití. Přídavek plastu přidává pořádnou porci odolnosti proti UV záření, mrazivým teplotám či nepříjemnostem například v podobě rostoucího mechu na klasických dřevěných prknech. Zároveň není díky plastu nutné terasová prkna nijak zvlášť natírat ani ošetřovat.

Výběr z různých barev a dekorů

Dřevoplastová terasová prkna mají mnoho různých podob, barevných odstínů a dekorů, ze kterých můžete vybírat tu správnou variantu. Prkna Garden Deck mají pět barevných provedení a dvě možnosti povrchu. Snadno tak venkovní podlahu sladíte s bazénem, vybavením terasy či například s fasádou domu. A nejlepší na tom je, že ani po letech se barva nijak výrazně nemění. Venkovní terasová prkna jsou také bez problémů vhodné a nezávadné pro děti a zvířata.

terasa, terasová prkna, zahrada, bazén

Odolnost a nenáročná údržba

Venkovní terasové podlahy vynikají hlavně svou nenáročnou údržbou. Vše začíná již u jednoduché montáže, kdy stačí skutečně málo a výsledkem je luxusně vypadající podlaha. Díky vysoké odolnosti jsou Garden Deck prkna vhodná i do zátěžových míst, jako je terasa bez zastřešení či okolí bazénu. Podlahová krytina na venkovní balkon splní náročná očekávání po designové i funkční stránce. Rozhodně patří k investicím, které se z dlouhodobého pohledu vyplatí a poslouží pro zkulturnění vašeho pozemku a okolí domu. Není pro vás nic jednoduššího, než navštívit showroomy Světa podlah společnosti Supellex, kde vám k samotné terasovým prknům dodají i veškeré příslušenství jako podkladní hranoly, lišty na zakončení a další. Hlavně doporučí i podlaháře, kterého v této době bude obtížné sehnat. 

 

comments powered by Disqus