Pračky BEKO - cenově dostupné, ale přitom spolehlivé

Společnost BEKO je tureckým výrobcem domácích spotřebičů, praček samozřejmě nevyjímaje. S nimi vstoupila před pár lety i na český trh. A nutno poznamenat, že s nimi uspěla nadmíru dobře, protože českým spotřebitelům nabídla přesně to, co hledali. To jest vysokou kvalitu za přijatelné peníze. Důkaz o úspěchu a popularitě této spotřební elektroniky podává i skutečnost, že automatické pračky BEKO se řadí ve většině nezávislých testů k těm nejlépe hodnoceným v poměru cena/výkon.  

pračky, Beko, automatické pračky, domácnost, praní

Spousta moderních funkcí vám usnadní praní 

Konkrétně ceny praček této turecké značky začínají již na částce mezi 4 až 5 tisíci korunami. Za tuto částku může být vaše třeba pračka BEKO WTE 6511, která se může chlubit například nejvyšší udělovanou energetickou třídou A+++, náplní až 6 kilogramů či relativně vysokým počtem patnácti pracích programů. Za podobně lidovou cenu se dá sehnat i pračka BEKO WMY 61283, jež je v porovnání s předchozím modelem ještě o něco výkonnější - konkrétně je schopna roztočit svůj buben až rychlostí 1200 otáček za minutu. A hlavně je ještě tišší, její hlučnost je pouho pouhých 50 dB. 

Obě zmiňované pračky, stejně tak jako všechny další prodávané s logem firmy BEKO, spojuje to, že jsou vybaveny množstvím praktických a moderních funkcí, které vám praní ještě ulehčí a zpříjemní. Jmenovitě musíme vyzdvihnout funkci aquastop, která slouží jakožto prevence před únikem vody z pračky, a fuzzy logic, což je zas technologie, jež dokáže pomocí senzorů zoptimalizovat a zefektivnit proces praní na základě váhy prádla. Automatické pračky BEKO jsou dále též vybaveny kvalitním a dobře čitelným displejem. 

V nabídce nechybí ani pračka se sušičkou 

Ač by se na první pohled mohlo zdát, že na pračce už z estetického hlediska není moc co nového vymyslet a zlepšit, tak BEKO dává jasně najevo, že opak je pravdou. Design praček této značky je tak, díky snaze přicházet neustále s něčím novým, nevšední a svěží. Skvělým příkladem je BEKO WTV 8744, jejíž nepřehlédnutelnou dominantou jsou zajímavá celočerná dvířka. 

Nabídka automatických praček BEKO se skládá převážně z klasiky v podobě praček s předním plněním. Velká pozornost je ale věnována i parní pračkám, které jsou skvělé v tom, že dokáží velice efektivně odstraňovat skvrny a zároveň prádlo méně mačkají. Ty tvoří relativně velkou část nabídky praček BEKO. V té dokonce nechybí ani několik praček s integrovanou sušičkou. 

Zásluhou široké nabídky rozměrů se vám navíc všechny druhy pračky BEKO vejdou do každé koupelny, prádelny či jiné místnosti, kde ji budete chtít mít umístěny. Přesněji řečeno lze sehnat jak pračky standardních rozměrů, tak i ty úzké s šířkou do 45 cm a hloubkou do 50 cm. 

 

comments powered by Disqus