Pračky Whirlpool jsou tiché a úsporné

Pračky Whirpool jsou u nás velmi populární, protože tato značka značně investuje do nových technologií a dodává tiché, energeticky úsporné a designově nadčasové výrobky. Mnoho lidí si je spojuje hlavně se senzorickou technologií známou jako 6. smysl. Ten samostatně vybere nejvhodnější program, kontroluje průběh praní a dohlíží na jeho celkovou efektivitu a zároveň šetrnost k prádlu. Tím dokáže značně redukovat náklady praní. Pračky Whirpool jsou nabízeny v několika produktových řadách, ale pro všechny je společná vysoká kvalita a uživatelsky přátelské ovládání.

pračky, pračky Whirpool, prádlo, praní, domácnost

Volně stojící pračky

Pro volně stojící pračky Whirlpool je typický velký objem bubnu a řízení 6. smyslem. Jednoduché ovládání, minimum vibrací a tichý chod nabízejí jak předem, tak horem plněné pračky této značky. Výhodou automatických praček Whirlpool s horním plněním je užší profil, aniž by měly menší buben. Skvěle se tak hodí i do menšího prostoru. Některé modely mají energetickou třídu A+++ a novou tichou technologii ZEN. Ta nahradila tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který bubnem pračky otáčí přímo a dokáže vodu odčerpat při nižších otáčkách. Speciální program NightEco umožní prát naprosto tiše i v noci a nerušit spánek.

Pračky s předním plněním

Pračky s předním plněním jsou designově zajímavé, mají velké bubny až na 17 kg prádla a také ergonomický tvar pro nižší hlučnost a ztlumení vibrací. Technologie PrecisionClean umožňuje speciálními tryskami vstřikovat prací prášek společně s vodou přímo do bubnu. Nejšetrnější praní na trhu zase zajišťuje technologie SoftMove. Pro různé druhy tkanin jsou k dispozici odlišné pohyby bubnu, takže vlákna jsou namáhána co nejméně a oblečení se méně opotřebovává.

pračky, pračky Whirpool, prádlo, praní, domácnost

Úzké pračky

Speciální kategorií jsou úzké pračky s předním plněním. Díky menším rozměrům se výborně hodí i do malých koupelen, ale nijak to neovlivňuje jejich výkon. Technologie 6. smysl nastavuje optimální chod a dokáže ušetřit až polovinu nákladů. Stejně jako jiné pračky Whirlpool se velmi jednoduše ovládají a disponují až dvaceti různými programy. Rozměry úzkých praček jsou už 837 × 595 × 425 / 435 / 475 mm.

pračky, pračky Whirpool, prádlo, praní, domácnost

Vestavěné pračky

Prostory v bytě šetří také vestavné automatické pračky Whirlpool, které se obvykle vestavují do kuchyňských linek. Přestože jsou vestavené pračky prostorově nenáročné, disponují rovněž technologií 6. smysl a fungují s minimální mírou hluku vibrací. V nabídce jsou modely s kapacitou až 9 kg prádla a k dispozici je i vestavná pračka se sušičkou v jednom. Funkce FreshCare+ osvěžuje prádlo díky jemné síle páry a rotaci bubnu a brání tak vzniku bakterií v pračce.

Nabídka praček Whirlpool je velmi široká a pohybuje se v cenové hladině od zhruba 7 do téměř 30 tisíc korun v závislosti na typu plnění, množství programů a použité technologii. Tu pravou pračku Whirlpool si určitě vyberete i vy.

 

comments powered by Disqus