Precious Emerald

K provonění vzduchu v interiéru si můžete zvolit klasické interiérové vůně, které sice nezklamou, ale co bychom si říkali, občas trochu nudí a nejsou moc originální. Proto přední výrobce interiérových osvěžovačů a náplní, firma P+L Systems, přichází na trh s novou řadou vůní, inspirovanou parfémy známých značek. Řada se jmenuje Precious - tedy vzácný nebo také drahocenný a jedna z těchto vůní má název Emerald. Vyzkoušíte ji?

bydlení, bytové parfémy, interiérový osvěžovač vzduchu

Automatický dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Certifikované a zdravotně nezávadné vůně

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě.

Řada vůní Precious

Řada luxusních vůní Precious nabízí bohaté a výrazné osvěžení vzduchu, které se postupně vyvíjí po celý den. Jedná se o pečlivě vybrané směsi vůní, které zaujmou nejen čichové buňky, ale také probouzí emoce. Zvlášť se budou vyjímat v luxusních interiérech, konferenčních místnostech prestižních firem či v přepychových hotelech a rezidencích.

Smaragdová vůně

Precious Emerald je luxusní vůně, ve které ucítíte svěžest grapefruitu a zelených jablek, jiskřící nad srdcem z čisté vůně jasmínu a kapradin, tepajícím na smyslném základu sladkého santalového dřeva, pižma a ambry. Emerald (smaragd) je svěží vůně, vhodná pro umývárny, toalety, recepce hotelů, obchody a obchodní centra nebo třeba kanceláře firem. Intenzita vůně je 5.

Neoslovila vás vůně smaragdů?

Nemáte rádi svěží "zelené" vůně? Tak vyzkoušejte třeba modrý safír Precious Sapphire, který evokuje vůni svěží kolínské vody nebo kořeněný topaz Precious Topaz. Pokud budete vybírat v řadě Precious, určitě naleznete bytový parfém, který splní vaše očekávání. A když ne, koukněte i na řadu Classic, která spíše nabízí jemnější vůně s nižší intenzitou. Ale i tyto vůně si hravě poradí s nepříjemnými pachy a nastolí v interiéru svěží a příjemný vzduch.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Precious Amber

Sprejové vůně Precious, to není jen příjemné osvěžení vzduchu v interiéru. Vůně, přirovnávané k parfémům...
více…

Sprejová vůně Classic Island Mango

Uklidňující vůně v interiéru? Tak to je vyřešen nejen problém s nepříjemnými pachy, ale také se může...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Limitovaná série – summer/léto 2017

Vůně léta může vyvolat příjemné vzpomínky a dokonale osvěžit bytový i komerční prostor. Na to vsadil i přední...
více…

Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně - ekonomický způsob osvěžování vzduchu nejen komerčních prostor

Osvěžovat vzduch v interiéru a aktivně v něm pohlcovat nepříjemné pachy můžeme několika způsoby. Ne všechny jsou...
více…

Sítko do pisoáru Wave Honeysuckle

Udržet svěží vzduch na toaletách, to není žádný problém, pokud si na pomoc pozvete účinné osvěžovače vzduchu....
více…

Sítko do pisoáru Wave Spiced Apple

Čistota a vůně, to je ta správná dvojka, která by měla jít ruku v ruce. Ne nadarmo se běžně používá výraz...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Cucumber Melon

Jemná a zároveň osvěžující? I taková může být vůně, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy...
více…