Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady Precious, kterou má v nabídce přední výrobce interiérových vůní, firma P+L Systems. Tuto osvěžující luxusní vůni můžete vložit do automatického dávkovače nebo ji použít samostatně, protože se jedná o praktický sprej. 

vůně, interiér, bydlení, osvěžovač vzduchu

Automatický dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Certifikované a zdravotně nezávadné vůně

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě.

Řada vůní Precious

Řada luxusních vůní Precious nabízí bohaté a výrazné osvěžení vzduchu, které se postupně vyvíjí po celý den. Jedná se o pečlivě vybrané směsi vůní, které zaujmou nejen čichové buňky, ale také probouzí emoce. Zásluhu na tom má vysoké procento kvalitních esenciálních olejů, které dávají vůním nejen sofistikovanost, ale i potřebnou intenzitu. Zvlášť se hodí do luxusních interiérů, konferenčních místností prestižních firem či v přepychových hotelů a rezidencí. Vůně mají schopnost, pozvednout úroveň téměř každého interiéru.

Svěží citrusová vůně

Precious Sapphire je luxusní vůně, ve které ucítíte svěží závan značkové kolínské vody. Ve vzduchu ucítíte svěží vůni bergamotu, citronů, pomerančů a mandarinek, zjemněnou tóny elegantní levandule a tymiánu v srdci vůně. Smyslný základ bytového parfému tvoří vůně mechu, pižma a vybraných dřevin. Intenzita vůně 5. Vůně je vhodná pro umývárny obchodních center, toalety, recepce hotelů, obchody nebo třeba do kanceláří prestižních firem. Intenzita vůně je 5.

Nemáte rádi vůni kolínské vody?

Nemáte rádi luxusní kolínské vody? Tak vyzkoušejte třeba sladkou ovocnou vůni se závanem moře, skrývající se ve spreji s názvem Precious Ruby nebo Precious Amber s jemnou ambrou a nádechem exotické vanilky. Pokud budete vybírat v řadě Precious, určitě naleznete bytový parfém, který splní vaše očekávání. A když ne, koukněte i na řadu Classic, která nabízí spíše jemnější vůně s nižší intenzitou. Všechny voňavé směsi, které vyrábí firma P+L Systems jsou pečlivě míchané tak, aby tvořily harmonický celek. Často záleží pouze na rozpoložení mysli, po které vůni zrovna sáhnete a která vám bude aktuálně dělat  společnost.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Vůně Easy Fresh Mango

Milujete exotické ovocné vůně? Jednička na trhu s interiérovými vůněmi, americká firma Fresh Products, která...
více…

Vůně Easy Fresh Spiced Apple

Elektronické osvěžovače vzduchu v interiéru, to je měsíc bez starostí z nepříjemných pachů. Cenově přijatelné,...
více…

Vůně Easy Fresh Cucumber Melon

Vůně Easy Fresh je náplň do osvěžovače vzduchu jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Mango

Vonné závěsky si vybíráme podle vůně, která nám ladí s našimi čichovými buňkami, ale také koukáme na tvar a...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Spiced Apple

Vonná elipsa z recyklovatelného termoplastu patří mezi univerzální osvěžovače vzduchu, jejichž pomoc oceníte...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Cucumber Melon

Svěží vůně bez zbytečných a interiér hyzdících osvěžovačů vzduchu? To je nenápadná elipsa od jedničky na trhu...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Kiwi Grep

Svět vůní nabízí nejrůznější podoby osvěžovačů vzduchu pro konkrétní potřeby hodně disponovaných prostor. Ale...
více…

Argonit Aires – prostorový deodorant Magnolie/Mimosa, 750 ml

Příjemná vůně často upoutá víc než výrazné interiérové doplňky. Proto je třeba nenechat výběr bytové vůně...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Citrus

Vůně citrusů je velice příjemná, osvěžující a oblíbená. Proto ji má také v nabídce jednička na trhu s...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Honeysuckle

Sítka do pisoárů se stávají téměř běžnou součástí pánských toalet. Může za to jejich multifunkčnost,...
více…