Řetězové pily Ruris

Technické parametry

Technické parametry řetězových pil Ruris jsou vhodné pro většinu lidí dělajících se dřevem, jak ty, kteří chtějí zkrotit i ty nejvyšší koruny stromů, tak ty, kteří potřebují jen občas nařezat dřevo na podpal do krbu. Nebo možná prostě potřebujete odklidit větve stromů, které při bouři spadly. Bez ohledu na to, proč potřebujete novou řetězovou pilu, je důležité, abyste si vybrali správnou řetězovou pilu Ruris pro práci, kterou plánujete dělat. Skoro každý si může vybrat takovou pilu, která mu bude vyhovovat, ať už pro domácí nebo komerční použití. V zásadě lze řetězové pily Ruris rozdělit do tří různých typů: benzínové, elektrické (ty mohou být drátové či akumulátorové) a tyčové pily

Elektrické řetězové pily Ruris

Pokud je však vaším největším problémem řezání malých větví, možná zjistíte, že elektrická řetězová pila je pro vás nejvhodnější. Tato pila může být méně výkonná než benzínová, má však jiné výhody. Je lehká, má nízké nároky na údržbu, není příliš drahá, je relativně tichá a nevylučuje škodlivé plyny. Elektrické řetězové pily jsou k dispozici jako akumulátorové neboli bateriové pily, které nabízejí větší přenosnost, a síťové pily, které poskytují nepřetržité napájení bez nutnosti výměny nebo dobíjení baterie. A nemyslete si, že elektrické pily budou vždy méně výkonné než plynové pily. Vzhledem k tomu, že technologie neustále postupuje, můžete se spolehnout, že uvidíte stále více elektrických pil vyrobených pro zvládnutí náročné práce.

Benzínové pily Ruris

Pokud plánujete řezat velké větve nebo kácet stromy, pak benzínové řetězové pily jsou to pravé pro vás. Nejen, že benzínové pily poskytují přenosnost a vyšší výkon; také jejich řezná rychlost je větší.

Tyčové řetězové pily Ruris

Někdy není vašim úkolem pokácet strom nebo rozřezat větve spadlé na cestu. Místo toho možná budete potřebovat pilu, která vám pomůže s prořezáváním, které udrží strom zdravý a silný. Pokud máte v plánu prořezávat strom vysoko nad hlavou, tak nejlepším řešením je pila na tyči. Vzhledem k tomu, že tyčové pily jsou drženy nad hlavou, tak jsou mnohem menší a lehčí než ruční řetězové pily. Dokonce i jejich úchyty jsou menší, typicky spadají do rozsahu 20 až 30 cm. Vzhledem k jejich velikosti se nedoporučují pro použití na silných, těžkých větvích, ale pro prořezávání tenčích větví vysoko na stromě jsou nejbezpečnější volbou.

Výběr správné řetězové pily Ruris pro Vás

Řetězové pily Ruris se hodí pro různé uživatele. Benzínové řetězové pily Ruris jsou oblíbené pro profesionální práce i práce na farmách a rančích, protože vysoký výkon poskytuje vysokou řeznou rychlost, kterou potřebujete pro náročné úkoly. Vyzkoušejte akumulátorovou řetězovou pilu Ruris, pokud vykonáváte lehčí aplikace vyžadující mobilitu, jako je odklízení nepořádku po řádění živlů.  Pro každodenní domácí použití nabízí drátová elektrická řetězová pila Ruris pohodlí, snadné použití a ekologickou aplikaci s velkým výkonem a nekonečnou dobou chodu. Podívejte se také na tento výběr řetězových pil.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Motorové pily Greenworks

Technické parametry Motorová pila Greenworks je skvělý nástroj, který můžete mít ve své sbírce, ať už ji...
více…

Řetězové pily Graphite

Technické parametry Řetězové pily Graphite jsou velmi různorodé. Někdo potřebuje benzínovou, jinému stačí...
více…

Řetězové pily Vega

Technické parametry Řetězové pily Vega se dělí na akumulátorové, elektrické drátové a benzínové....
více…

Řetězové pily Extol

Technické parametry Řetězová pila Extol je skvělý a nepostradatelný pomocník při práci na různých stanovištích...
více…

Řetězové pily Alpina

Technické parametry Řetězové pily Alpina jsou velmi oblíbené pro svou kvalitu, lehkost, manévrovatelnost, snadné...
více…

Řetězové pily Procraft

Technické parametry Řetězové pily Procraft se dělí na akumulátorové, elektrické kabelové a benzínové. Pro...
více…

Řetězové pily Dedra

Technické parametry Nákup řetězové motorové pily, například od firmy Dedra, je nutností v mnoha různých...
více…

Řetězové pily Scheppach

Technické parametry Firma Scheppach nabízí řadu řetězových pil vhodných pro různorodé úkoly nebo situace od...
více…

Řetězové pily Dolmar

Technické parametry Řetězové pily Dolmar se vybírají podle toho, k čemu budou využity, a podle pohonu. Na základě...
více…