Řetězové pily STIGA

Technické parametry

Řetězové pily STIGA jsou dobře konstruované nástroje, které jsou navrženy tak, aby vaše práce byla co nejjednodušší a méně únavná, ať už se jedná o celkovou údržbu v okolí zahrady, řezání kmenů nebo prořezávání stromů.  Tyto řetězové pily jsou vybaveny ergonomickými rukojeťmi a antivibračním systémem, který vám umožní pracovat v naprostém pohodlí. Sortiment zahrnuje akumulátorové a benzínové řetězové pily, stejně jako elektrické drátové modely. Kromě širokého sortimentu vlastních řetězových pil nabízí STIGA velký výběr příslušenství a nástrojů pro údržbu těchto strojů.

Bateriové řetězové pily

Společnost STIGA poskytuje kvalitní bateriové řetězové pily pro ideální domácí prořezávání stromů a těžbu dřeva a nabízí dobře vyváženou a bezpečnou řadu bateriových řetězových pil. Tyto lehké a přesné stroje kombinují výkon s výhodami bateriového napájení. Jejich nejdůležitější výhody jsou svoboda pohybu díky akumulátorům, nulové emise a snížená nutnost údržby. Snadno se ovládají. Je pro ně charakteristická nízká hlučnost a vibrace.

Elektrické drátové řetězové pily

Elektrická drátová řetězová pila STIGA je ideální pro řezání dřeva a kořenů a je lehká, kompaktní, snadno použitelná a tichá. Je navržena s ohledem na pohodlí, hluk a vibrace jsou minimální. A nemusíte se starat o míchání paliva nebo průběžnou údržbu - tato řetězová pila se o sebe postará sama. Její rukojeti jsou ergonomické.

Benzínové řetězové pily

Hodí se jak pro použití v lese, tak na zahradě. Náročné úkoly, jako je kácení tlustých tvrdých kmenů a větví vyžadují, aby tyto nástroje byly robustní a odolné, a přesně takové také jsou. Tyto pily jsou různorodé s různým výkonem. Poměr mezi výkonem a hmotností je u nich velmi dobrý. Mají vyváženou konstrukci.

Výběr správné řetězové pily STIGA pro vás

Řetězové pily STIGA se hodí pro různé uživatele. Benzínové řetězové pily STIGA jsou oblíbené pro profesionální práce i práce na farmách a rančích, protože vysoký výkon poskytuje řeznou rychlost, kterou potřebujete pro náročné úkoly. Vyzkoušejte akumulátorovou řetězovou pilu STIGA, pokud vykonáváte lehčí aplikace vyžadující mobilitu, jako je odklízení nepořádku po řádění živlů.  Pro každodenní domácí použití nabízí drátová elektrická řetězová pila STIGA pohodlí, snadné použití a ekologickou aplikaci s velkým výkonem a nekonečnou dobou chodu. Podívejte se také na tento výběr řetězových pil.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Řetězové pily Hikoki

Technické parametry Výkonná, robustní a efektivně pracující řetězová pila Hikoki je ideální pro práci na...
více…

Motorové pily Greenworks

Technické parametry Motorová pila Greenworks je skvělý nástroj, který můžete mít ve své sbírce, ať už ji...
více…

Řetězové pily Graphite

Technické parametry Řetězové pily Graphite jsou velmi různorodé. Někdo potřebuje benzínovou, jinému stačí...
více…

Řetězové pily Vega

Technické parametry Řetězové pily Vega se dělí na akumulátorové, elektrické drátové a benzínové....
více…

Řetězové pily Extol

Technické parametry Řetězová pila Extol je skvělý a nepostradatelný pomocník při práci na různých stanovištích...
více…

Řetězové pily Alpina

Technické parametry Řetězové pily Alpina jsou velmi oblíbené pro svou kvalitu, lehkost, manévrovatelnost, snadné...
více…

Řetězové pily Procraft

Technické parametry Řetězové pily Procraft se dělí na akumulátorové, elektrické kabelové a benzínové. Pro...
více…

Řetězové pily Dedra

Technické parametry Nákup řetězové motorové pily, například od firmy Dedra, je nutností v mnoha různých...
více…

Řetězové pily Scheppach

Technické parametry Firma Scheppach nabízí řadu řetězových pil vhodných pro různorodé úkoly nebo situace od...
více…