Sítko do pisoáru Wave 2 Fabulous

Levandulová vůně patří mezi nejoblíbenější varianty interiérových vůní. A stejně je tomu i vonných sítek do pisoárů. Intenzivní a zároveň elegantní vůně jedničky na trhu s osvěžovači vzduchu, americké firmy Fresh Products, dokáže dokonale provonět a povznést úroveň pánských toalet v luxusních hotelech, firmách i domácnostech. A kdyby vám náhodou nevoněla, můžete si vybrat z dalších sedmi originálních a velice příjemných vůní.

bydlení, toalety, muži

Univerzální tvar vonného plastu

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o nenápadné voňavé kolečko, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho kulatý tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a vonné látky, proto není na závadu, že se mírně smršťuje.

Ekologický produkt

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Inovace a větší balení

Vonné sítko Wave 2 obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave, který se prodává po jednom kusu. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Pomáhá s čistotou pisoáru

Sítko do pisoáru Wave 2 je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave. Ty více redukují rozstřikování moči a udržují tak okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i ta, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Elegantní vůně

Sítko do pisoáru Wave 2 Fabulous nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a v elegantní fialové barvě. Po rozbalení se rozvine bylinná vůně levandulových květů, doprovázená tóny jemného bavlníku. V základu ucítíte sladké dřevo, exotickou vanilku a jantar. Vůně je dominantní a luxusní. Dobře si rozumí s toaletami v prestižních firmách a honosnějších hotelech. 

Není levandulová pro vás ta pravá?

Sítko do pisoáru Wave 2 vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a k nim příslušných barvách. Pokud vám luxusní a dominantní levandule nesedí, vyberte si třeba jemnější bavlníkový květ v blankytně modré barvě nebo kořeněné jablko v barvě sytě růžové. Všechna voňavá sítka mají přírodní vůni, která nedráždí a nezpůsobí nepříjemně. Za přijatelnou cenu si můžete koupit nejen vůni levandule, bavlníku nebo kořeněného jablka, ale také sítko aromatizované svěžími citrusy, okurkou nebo zimolezem či sladkým mangem.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 3D Honeysuckle

Sítka do pisoárů se stávají téměř běžnou součástí pánských toalet. Může za to jejich multifunkčnost,...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Fabulous

Elegantní vůně levandule může provázet návštěvu pánské toalety nejen v luxusním hotelu, ale také pisoáru v práci...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Kiwi Grapefruit

Voňavá pánská toaleta nemusí vždy signalizovat luxusní sanitární keramiku a reprezentativní prostory, ale měla by to...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Mango

Příjemná vůně a dokonalá čistota, to jsou priority domácí, ale i veřejné toalety. Udržovat v čistotě pisoáry...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple

Unikátní a navíc ekologická sítka do pisoáru, to je příjemná vůně a vítaná pomoc při úklidu. Inovovaná vonná...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Cotton Blossom

Udržet veřejně přístupné toalety v pořádku, to není vůbec lehká práce. Proto se snaží prestižní výrobci...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Cucumber Melon

Sítka do pánských toalet se stala hojně využívanou a hlavně ekologickou nezbytností frekventovaných toalet v...
více…

Puligen – vysoce kyselý sanitární čistič, 1l

Koncentrované prostředky úklidové chemie šetří naše ruce, prostory, obaly a také naši peněženku. Patří mezi ně i...
více…

Sítko do pisoáru Wave Spiced Apple

Čistota a vůně, to je ta správná dvojka, která by měla jít ruku v ruce. Ne nadarmo se běžně používá výraz...
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…