Sítko do pisoáru Wave 3D Mango

Příjemná vůně a dokonalá čistota, to jsou priority domácí, ale i veřejné toalety. Udržovat v čistotě pisoáry nemusí být problém, pokud zařadíte do svého nákupního seznamu praktická vonná sítka americké jedničky na trhu s osvěžovači vzduchu, firmy Fresh Products. Sítka se prodávají pod označením Wave a firma je nabízí v několika zajímavých vůních.

bydlení, toalety, pisoár, osvěžovač vzduchu na toalety, sítko do pisoáru

Patentovaný vonný šestihran

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o šetihran, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a speciální vonné látky.

Ekologie na předním místě

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Wave 3D

Vonné sítko Wave 3D obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave, který se prodává po jednom kusu. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Praktická inovace 

Sítko do pisoáru Wave 3D je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave. Ty jsou z obou stran šestihranu a jejich funkce je zredukovat rozstřikování moči a udržovat tím bezprostřední okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i ta, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Exotická vůně zralého manga

Sítko do pisoáru Wave 3D Mango nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a syté oranžové barvě. Po rozbalení a vložení sítka do pisoáru ucítíte tóny manga, mandarinek a meruněk, následované tóny kumarinu, gardénií a malin. Vůně je příjemná, harmonická a zároveň atraktivní.

Nevoní vám exotické ovoce?

Sítko do pisoáru Wave 3D vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a k nim příslušných barvách. Pokud vám nevoní exotické mango, můžete si koupit si můžete třeba elegantní vůni francouzské levandule, kterou najdete v sítku fialové barvy nebo nevtíravou vůni květů bavlny v sítku světle modré barvy. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechna sítka Wave 3D jsou balena po dvou kusech a za příznivou cenu. Pravidelnou výměnou a nákupem vonných sítek povýšíte úroveň pánské toalety. Koupit si můžete barvu, která vám bude ladit s interiérem toalety nebo naopak barvu kontrastující. Příjemná vůně udělá vždy jen ten nejlepší dojem. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 3D Cotton Blossom

Udržet veřejně přístupné toalety v pořádku, to není vůbec lehká práce. Proto se snaží prestižní výrobci...
více…

Expert Floreale 5C 1l – parfémovaný prostředek na ošetřování podlah

Příjemně parfémované saponáty slaví úspěchy nejen v mnoha provozovnách, ale také v domácnostech. Přípravky se...
více…

Puligen – vysoce kyselý sanitární čistič, 1l

Koncentrované prostředky úklidové chemie šetří naše ruce, prostory, obaly a také naši peněženku. Patří mezi ně i...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Mango

Hledáte osvěžovač vzduchu, který dokáže zpříjemnit vzduch na pánských toaletách, a navíc pomůže i s jejich...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom

Lámete si hlavu s udržením čistoty a vůně na pánských toaletách? Levným a účinným řešením by mohlo být...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Citrus

Řešíte čistotu pisoárů a osvěžování vzduchu na pánských toaletách? S praktickým řešením přichází jednička...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Precious Emerald

K provonění vzduchu v interiéru si můžete zvolit klasické interiérové vůně, které sice nezklamou, ale co bychom si...
více…

Sítko do pisoáru Wave Spiced Apple

Čistota a vůně, to je ta správná dvojka, která by měla jít ruku v ruce. Ne nadarmo se běžně používá výraz...
více…