Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se jedná o ekologicky přívětivé produkty jedničky na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu, americké firmy Fresh Products. Ta přichází s výrobky, které jsou vyrobeny z vonného termoplastu, který nezatěžuje lidi, životní prostředí ani živočichy, žijící v jejich blízkosti. Sháníte vůni na pánskou toaletu? Vyzkoušejte nenápadné sítko Wave, které se vkládá přímo do pisoáru. Příjemně voní, ale to není zdaleka jediná pozitivní vlastnost, kvůli které se vyplatí ho koupit.

bydlení, vůně, toalety, pisoár, interiérové osvěžovače vzduchu

Voňavé sítko, které pohlcuje nepříjemné pachy

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o nenápadné voňavé kolečko, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho kulatý tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a vonné látky, proto není na závadu, že se mírně smršťuje. 

Ekologicky přívětivý termoplast

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který neobsahuje žádné látky, ohrožující lidské zdraví. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Přírodní vonné esence

Vonné sítko obsahuje 15x více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka. Eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. 

Voní a rozpouští usazeniny

Sítko do pisoáru je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno bodlinkami, které redukují rozstřikování moči a udržuje tak okolí pisoáru v čistotě. Jeho působení v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Navíc, vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Sladká vůně zralého manga

Sítko do pisoáru Wave Mango nabízí firma Fresh Products v příjemné oranžové barvě. Z vonného termoplastu se suchá vůně zralých plodů manga, meruňkových slupek a listů mandarínu. To vše umocňují tóny malin, irisu a gardénií. Základ vůně tvoří tóny čerstvě pokosené trávy, kterou má na svědomí sladký kumarin, podporovaný nádechem přírodního cukru. Sladká vůně, která v sobě snoubí květinové a ovocné tóny, je velmi harmonická a oblíbená.

Nechcete ovocnou vůni na toaletě?

Sítko do pisoáru Wave vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a k nim příslušných barvách. Nevoní vám ovocná vůně zralého manga? Potom by vám mohlo zavonět sítko fialové barvy, které poskytne pánské toaletě luxusní a dominantní vůni levandule. Nebo můžete zvolit květinovou vůni zimolezu a omamného jasmínu, kterou najdete v transparentním sítku bílé barvy. Vybírat můžete z osmi úžasných vůní. Ty jemnou formou provoní nejen pisoár, ale vykouzlí svěží vzduch na celé pánské toaletě. Ušetří práci při běžném úklidu a nedovolí ani nežádoucímu znečištění okolí pisoáru.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Citrus

Řešíte čistotu pisoárů a osvěžování vzduchu na pánských toaletách? S praktickým řešením přichází jednička...
více…

Tropical Fusion Lush Oasis

Kdo by nechtěl mít z interiéru s běžnými pachy svěží oázu? Určitě je to lákavá, i když ne nesplnitelná...
více…

Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou...
více…

Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…