Sluchátka Apple si vás získají po prvním poslechu!

Sluchátka Apple jsou oblíbená u lidí všech věkových generací. Stojí za tím nejen renomé značky, ale i kvalita jejích produktů. Sluchátka jsou designově vyladěná a využijete je v oblasti mobilních a počítačových technologií. Apple nabízí svým zákazníkům drátová sluchátka i tolik populární bezdrátová sluchátka. Jak se ale v jejich nabídce zorientovat a jaká sluchátka budou pro vás nejlepší? Čtěte dál a dozvíte se odpovědi na vaše otázky!

audio-video, sluchátka, Apple, Alza

Je libo bezdrátová nebo drátová sluchátka Apple?

Apple rozděluje sluchátka na bezdrátová (AirPods) a drátová (EarPods). Bezdrátová sluchátka AirPods mají uživatelům rozhodně co nabídnout. Tato revoluční novinka hýbe světem od roku 2017. Sluchátka nespojují žádné dráty a spárujete je k mobilnímu telefonu přes Bluetooth. Při poslechu vás nebude rušit okolní ruch, a navíc s nimi můžete volat, neboť mají vespod sluchátek integrované mikrofony. Infračervený senzor pozná, jestli máte AirPods v ušním kanálku a podle toho zastaví nebo spustí přehrávaný soubor.

Drátová sluchátka Apple EarPods pro požitek z hudby

Drátová sluchátka Apple jsou klasikou, která má stále mnoho příznivců. Nedají na ně dopustit z mnoha důvodů. Apple EarPods disponují mikrofonem a dálkovým ovládáním. Poslech hudby se promění v zážitek a budete mít pocit, jako byste se nacházeli na opravdovém koncertu vašeho oblíbeného interpreta. Poslech hudby ovládáte na kabelu a nastavujete si podle libosti hlasitost a přehrávání hudby a videa. Nahrávat můžete hlasové zprávy a přijímat a ukončovat hovory.

Sluchátka EarPods spárujete s jakýmkoliv přístrojem Apple

Sluchátka EarPods jsou ergonomicky tvarovaná. Na první pohled vás na nich zaujme čistý a jednoduchý design a provedení v bílé barvě. Vyniknou v nich basy a zvuk prostoupí celou vaši bytost. Apple sluchátka jsou vhodná i při sportu a nepoškodíte je ani při nadměrném pocení či ve vlhkém prostředí. Zamilujete si je nejen při běhání, ale i ve fitness. Sluchátka jednoduše spárujete s jakýmikoliv modely iPhonu, iPadu a iPodu. Po poslechu hudby nebo zhlédnutí filmů uschovejte sluchátka v pouzdře, aby se při přenášení nepoškodila.

Sluchátka Apple AirPods a EarPods se prodávají po milionech kusů na celém světě. A to již hodně vypovídá o jejich kvalitě, precizním zpracování a dokonalé ergonomii pro naše uši. Ručíme vám za to, že s nimi budete spokojeni a už nikdy nebudete chtít jiné!

 

comments powered by Disqus