Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak příjemnou a ryze přírodní vůni nedopřát třeba uprostřed zimy? Sen o posečené louce si můžete nechat zdát, když si do automatického dávkovače firmy P+L Systems zakoupíte sprejovou vůni Freshly Cut Grass. Nemáte dávkovač? Nevadí, vůni ze sprejové náplně můžete aplikovat přímo do prostoru, který chcete osvěžit. Ale pořídit si automatický dávkovač, navíc za přijatelnou cenu, vám práci s osvěžováním vzduchu rozhodně usnadní.

bydlení, interiér, interiérový osvěžovač vzduchu

Automatický dávkovač vůně na bateriový pohon

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Tři řady úžasných vůní

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Evokující vůně čerstvě posečené trávy

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass je svěží vůně čerstvě posečené trávy.  Tato zelená květinová vůně vyvolává vzpomínky na bezstarostné letní dny a dovolenou v přírodě. Vůně je neutrální, oblíbená u mužů i žen. Příjemně ji budete vnímat v umývárnách, na toaletách, v šatnách nebo také na chodbách. Intenzita vůně 4.

Nemáte rádi vůni svěží vegetace?

Nevyvolává ve vás vůně posečené trávy příjemné vzpomínky? Tak zkuste třeba hodně oblíbenou pudrovou vůni čistoty Baby Powder nebo ovocnou vůni sladkých mandarinek Classic Clementine. Příjemně provoněný interiér přímo vyzývá k návštěvě a naopak, do toho páchnoucího se nám vůbec nechce. Naštěstí doby, kdy se kvalitní osvěžovač vzduchu nedal téměř sehnat, jsou již za námi. A na nás je jen krásná povinnost, a sice správně vybrat a pravidelně měnit sprejovou náplň. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Island Mango

Uklidňující vůně v interiéru? Tak to je vyřešen nejen problém s nepříjemnými pachy, ale také se může...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…