Sprejová vůně Classic Island Mango

Uklidňující vůně v interiéru? Tak to je vyřešen nejen problém s nepříjemnými pachy, ale také se může dostavit zklidnění emocí a příjemný vnitřní klid. Své tom ví i přední výrobce interiérových vůní a automatických dávkovačů, firma P+L Systems, která právě takovou vůni nabízí pod názvem Island Mango. Pokud milujete ryze ovocné vůně, pak s jejím nákupem určitě neuděláte chybu.

interiérové vůně, bydlení, osvěžovač vzduchu

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Široký výběr sprejových vůní

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Sladká a velice příjemná vůně exotického ovoce

Sprejová vůně Classic Island Mango je sladká exotická vůně. Ve vůni zazní tóny šťavnatého manga, které evokují příjemné letní dny. Vykouzlí vzpomínky dovolenou a zanesou vás až na tropický ostrov, na kterém jste třeba byli jen ve své fantazii. Vůně má uklidňující účinky. Řadí se mezi neutrální vůně, vhodná do interiérů s mužským i ženským kolektivem. Dobře bude ladit ve vstupních halách, umývárnách, obchodech, ale i barech či recepcích hotelů. Intenzita vůně 3.

Nemáte rádi sladké vůně?

Nevoní vám šťavnaté mango? Tak zkuste třeba svěží vůni posečené trávy ve spreji s názvem Freshly Cut Grass nebo intenzivní kořeněnou vůni skořice Fruits Cinnamon. Vybrat si můžete ze široké škály oblíbených vůní, které příjemně provoní i prostory, které dříve bylo opravdu těžké ochránit před typickým zápachem. A nemyslíme tím pouze veřejné toalety, ale také prostory před kuchyněmi restaurací, bary s rychlým občerstvením nebo místa, kde se soustřeďuje biologický odpad. Sprejové vůně dokáží zneutralizovat každý zápach a provonět opravdu každý kout. S koupí automatického dávkovače neváhejte. Vůně dokáží opravdu hodně. A není to jen o tom, že je s nimi život příjemnější.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Precious Emerald

K provonění vzduchu v interiéru si můžete zvolit klasické interiérové vůně, které sice nezklamou, ale co bychom si...
více…

Limitovaná série – summer/léto 2017

Vůně léta může vyvolat příjemné vzpomínky a dokonale osvěžit bytový i komerční prostor. Na to vsadil i přední...
více…

Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně - ekonomický způsob osvěžování vzduchu nejen komerčních prostor

Osvěžovat vzduch v interiéru a aktivně v něm pohlcovat nepříjemné pachy můžeme několika způsoby. Ne všechny jsou...
více…

Sítko do pisoáru Wave Honeysuckle

Udržet svěží vzduch na toaletách, to není žádný problém, pokud si na pomoc pozvete účinné osvěžovače vzduchu....
více…

Sítko do pisoáru Wave Spiced Apple

Čistota a vůně, to je ta správná dvojka, která by měla jít ruku v ruce. Ne nadarmo se běžně používá výraz...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Cucumber Melon

Jemná a zároveň osvěžující? I taková může být vůně, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy...
více…

Carpex – prostorová vůně Lavender 50 ml

Příjemně provoněný interiér a interiér, kde vás vůně přímo třískne do nosu, to je obrovský rozdíl. Jsou si toho...
více…

Carpex – prostorová vůně White Jasmine 50 ml

Trh s interiérovými osvěžovači vzduchu je plný nejrůznějších produktů, ze kterých se line příjemná vůně. Ale...
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…