Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně Fruits, předního výrobce sprejových náplní a automatických dávkovačů, firmy P+L Systems. Na dávkovači nastavíte požadovanou intenzitu vůně a o svěží vzduch v místnosti máte postaráno. Nemáte dávkovač a nemáte v úmyslu si ho opatřit? Nevadí, sprejovou vůni můžete používat i tak, že s ní manipulujete jako s klasickým interiérovým sprejem.

bydlení, vůně, interiérový osvěžovač vzduchu

Dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Sprejové náplně s přírodními silicemi

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vrstvené vůně řady CONCEPT, ale také vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, založenou na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Sladká vůně exotického ovoce

Sprejová vůně Fruits Mango je intenzivní ovocná vůně sladkého tropického ovoce. Bohatá vůně zralého a šťavnatého manga je sladká, ale neutrální. Milují ji muži i ženy. Může dokonale osvěžit vzduch na toaletách, ale i umývárnách nebo v šatnách. Úroveň intenzity 3. 

Máte rádi mango, ale jeho sladkou vůni nemusíte?

Nevoní vám exotické mango? Tak si vyberte třeba zajímavou vůni svěžesti z řady Concept, kterou firma P+L Systems nabízí pod názvem Finesse nebo vůni čerstvě posečené trávy Freshly Cut Grass. Výběr vůně je pouze na vás, pokud vybíráte vůni pro svůj domov. Ale když vybíráte vůni do provozovny, přemýšlejte i o tom, zda bude vonět i vašim zákazníkům nebo zaměstnancům. Upřednostňujete ovocné vůně, květinové nebo silné bylinné? Toalety a umývárny snesou téměř každou vůni, která bude eliminovat nežádoucí zápach. Ale jsou prostory, kde vůně pomůže s rozhodováním, zklidní emoce nebo také ochladí a osvěží. Na to také myslete, když budete vkládat sprejovou vůni do pomyslného košíku. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude...
více…