Sprejová vůně Precious Amber

Sprejové vůně Precious, to není jen příjemné osvěžení vzduchu v interiéru. Vůně, přirovnávané k parfémům známých značek, mají svou hlavu, srdce a neméně zajímavý a originální základ. Saháte v parfumeriích po teplých orientálních vůních? Potom by vám mohla vyhovovat vůně Precious Amber, předního výrobce interiérových vůní, firmy P+L Systems. 

vůně, interiér, osvěžovač vzduchu, bytové parfémy

Automatický dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Velký výběr, kontrolovaná kvalita a zdravotní nezávadnost

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě.

Řada vůní Precious

Řada luxusních vůní Precious nabízí bohaté a výrazné osvěžení vzduchu, které se postupně vyvíjí po celý den. Jedná se o pečlivě vybrané směsi vůní, které zaujmou nejen čichové buňky, ale také probouzí emoce. Zásluhu na tom má vysoké procento kvalitních esenciálních olejů, které dávají vůním nejen sofistikovanost, ale i potřebnou intenzitu. Zvlášť se hodí do luxusních interiérů, konferenčních místností prestižních firem či přepychových hotelů a rezidencí. Vůně mají schopnost pozvednout úroveň téměř každého interiéru.

Hřejivá a orientální vůně

Sprejová vůně Precious Amber (jantar) je teplá luxusní vůně, ve které zpočátku ucítíte temperamentní tóny manga a citrusů. Srdce vůně tvoří jemná květinová vůně s pižmem a konečně v základu ucítíte jemné tóny hřejivé a orientální ambry, která nechává vyniknout i exotické vanilce. Vůně je neutrální, vyhledávaná muži i ženami. Hodí se na recepce hotelů, prezentačních sálů i chodeb honosných rezidencí a hotelů. Intenzita vůně 5. 

Nevoní vám orientální vůně?

Nemáte rádi teplé vůně s nádechem orientu? Tak vyzkoušejte třeba příjemnou vůni kolínské Precious Sapphire nebo svěží zelenou vůni Presious Emerald. Pokud budete vybírat pouze v řadě Precious, máte na výběr ze šesti originálních vůní. Všechny vůně jsou intenzivní, jiskřivé a zajímavé. A když ne, koukněte i na řadu Classic, která nabízí spíše jemnější vůně s nižší intenzitou. Voňavé prostory, to není jen neutralizace případného zápachu, ale také podpoření pozitivních emocí a příjemných vzpomínek. I na to myslete, když budete vybírat interiérovou vůni do domácnosti či provozovny. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně - ekonomický způsob osvěžování vzduchu nejen komerčních prostor

Osvěžovat vzduch v interiéru a aktivně v něm pohlcovat nepříjemné pachy můžeme několika způsoby. Ne všechny jsou...
více…

Sítko do pisoáru Wave Honeysuckle

Udržet svěží vzduch na toaletách, to není žádný problém, pokud si na pomoc pozvete účinné osvěžovače vzduchu....
více…

Sítko do pisoáru Wave Spiced Apple

Čistota a vůně, to je ta správná dvojka, která by měla jít ruku v ruce. Ne nadarmo se běžně používá výraz...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Cucumber Melon

Jemná a zároveň osvěžující? I taková může být vůně, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy...
více…

Carpex – prostorová vůně Lavender 50 ml

Příjemně provoněný interiér a interiér, kde vás vůně přímo třískne do nosu, to je obrovský rozdíl. Jsou si toho...
více…

Carpex – prostorová vůně White Jasmine 50 ml

Trh s interiérovými osvěžovači vzduchu je plný nejrůznějších produktů, ze kterých se line příjemná vůně. Ale...
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…

Vyměnitelná vůně OURFRESH – Cotton Blossom

Používání osvěžovače vzduchu se již stalo téměř samozřejmostí v našich domácnostech a komerčních prostorech....
více…

Luxusní vůně do interiérů? Vybírejte ty, které se uvolňují pomocí praktických senzorů!

O svěží vzduch v interiéru se nemusíte starat, pokud zvolíte bezúdržbový přístroj a k němu vhodnou esenci. Své o...
více…