Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této skupiny určitě patří, je šestice honosných vůní, pojmenovaných podle drahých kamenů. Najdete mezi nimi vůně, inspirované známými značkami parfémů. Přední firma na výrobu interiérových osvěžovačů vzduchu a jejich náplní, firma P+L Systems, je nabízí pod snadno zapamatovatelnými názvy jako je rubín, topaz, safír nebo třeba ametyst. A právě sprejovou vůni s názvem Precious Amethyst, která uchvátí vaše smysly, si popíšeme trochu podrobněji.

bydlení, interiér, osvěžovač vzduchu

Automatický dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Certifikované a zdravotně nezávadné vůně

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě.

Řada vůní Precious

Řada luxusních vůní Precious nabízí bohaté a výrazné osvěžení vzduchu, které se postupně vyvíjí po celý den. Jedná se o pečlivě vybrané směsi vůní, které zaujmou nejen čichové buňky, ale také probouzí emoce. Zásluhu na tom má vysoké procento kvalitních esenciálních olejů, které dávají vůním nejen sofistikovanost, ale i potřebnou intenzitu. Zvlášť se hodí do luxusních interiérů, konferenčních místností prestižních firem či v přepychových hotelů a rezidencí. Vůně mají schopnost, pozvednout úroveň téměř každého interiéru.

Ovocně-květinová vůně 

Sprejová vůně Precious Amethyst  je luxusní květinovo - ovocná vůně s dřevitým základem. Na začátku ucítíte růže, pivoňky a frézie, srdce tvoří ovocné tóny jahod a černého rybízu a nakonec se rozvoní dřevitý a pižmový základ s jemnými tóny hřejivé ambry. Vůně je neutrální, potěší muže i ženy. Krásně se rozvine v prostředí luxusních hotelů, umyváren, šaten, ale také na chodbách, v kancelářích a obchodních centrech. Intenzita vůně 5. 

Neoslovil vás drahocenný ametyst?

Nevoní vám vůně, pojmenovaná podle fialového drahokamu? Tak vyzkoušejte třeba příjemnou vůni kolínské Precious Sapphire nebo hedvábné pižmové tóny Precious Amber, ve které jemnou vůni ambry doprovází nádech exotické vanilky. Pokud budete vybírat v řadě Precious, určitě naleznete vůni, která splní vaše očekávání. A když ne, koukněte i na řadu Classic nebo vrstvené vůně řady Concept. Vybírat můžete podle nálady, druhu interiéru nebo také podle ročního období. V zimě vyhledáváme spíše hřejivé a kořeněné vůně, v létě nás osvěží a příjemně ochladí citrusy a bylinky. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amber

Sprejové vůně Precious, to není jen příjemné osvěžení vzduchu v interiéru. Vůně, přirovnávané k parfémům...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude...
více…

Carpex – prostorová vůně Oriental Blossom 50 ml

Aroma difuzéry představují ekonomický a zároveň ekologický způsob, kterým dostáváme do interiérů svěží,...
více…