Proč centrální vysavač?

Centrální vysavač se i přes složitost svého názvu považuje za velmi účinný přístroj, který skoncuje s natahováním se s velkými těžkými vysavači obtočenými šňůrou a hadicí.

Už se nebudete muset trmácet nahoru po schodech a počítat s rizikem, že z nich každou chvíli sletíte ... Nevíte jak si ho pořídit, nebo váháte, zda je to to správné řešení? Tak si přečtěte následující řádky.

První typy vysavačů se objevily v USA ještě v padesátých letech minulého století. Vznikl z potřeby usnadnit vysávání a jeho systém je opravdu jednoduchý. Vysavačová zásuvka v každé místnosti a dlouhá, lehká hadice, která odsaje všechen prach do vzdáleného sacího agregátu, se staly symbolem hygienicky čistého, rychlého, účinného a pohodlného úklidu.

Centrální vysavač se uvede do činnosti zapojením do zásuvky. Tato zásuvka je neklamným znakem centrálního vysavače v místnosti. Prach a nečistoty putují potrubím do sběrného agregátu, nebo pytle. Nejmodernější přístroje pracují s kvalitními filtry, které zajišťují, že z agregátu vychází jen přečistění vzduch.

Centrální vysavač má několik výhod: kromě čistého úklidu, lehké manipulace, je i úsporný. Za zmínku stojí i fakt, že poměr cena / výkon se vyrovnává. Investice do centrálního vysavače se vyplatí určitě více než cyklicky se opakující investice do nových vysavačů.

 

comments powered by Disqus