Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou dovolenou. Specialisté z firmy P+L Systems ji pro vás namíchali do sprejové vůně, primárně určené pro automatické dávkovače interiérových osvěžovačů vzduchu. Vůni si můžete vybrat z řady Tropical Fusion a firma ji nabízí pod názvem Exotic flowers. Její bohatá vůně eliminuje nepříjemné pachy, osvěžuje vzduch a povoluje uzdu fantazii.

vůně, bydlení, interérový osvěžovač vzduchu

Automatický dávkovač sprejových vůní

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Vůně s přírodními vonnými esencemi

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Květinová vůně s exotickým nábojem

Tropical Fusion Exotic flowers je úžasná interiérová vůně, která do interiéru vnese prvky exotiky. Zprvu ovocná vůně zelených jablek, hrušek a švestek se v základu změní na omamnou vůni jasmínu a smyslné orchideje. Vůně je intenzivní a zamilují si ji zejména ženy. Přesto není vyloučeno, že se v takto osvěženém vzduchu budou dobře cítit i muži.

Nemáte rádi květinové vůně?

Máte raději čerstvé květiny ve váze? Tak zkuste třeba pudrovou vůni, vyvolávající vzpomínky na dětství Baby Powder nebo osvěžující vůni šťavnatých citrusů Citrus Burst. Pokud si koupíte automatický dávkovač, můžete v něm vůně libovolně střídat. Náplně jsou sprejové a snadno se s nimi manipuluje. Na výměnu nemusíte čekat, až vám dávkovač ohlásí prázdnou náplň. Klidně můžete vyměnit vůni třeba jen na víkend. I to patří k variabilitě automatického dávkovače vůní firmy P+L Systems.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Expert Floreale 5C 1l – parfémovaný prostředek na ošetřování podlah

Příjemně parfémované saponáty slaví úspěchy nejen v mnoha provozovnách, ale také v domácnostech. Přípravky se...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové...
více…

Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…