Vůně do interiéru s ventilátorem - záruka stále stejné intenzity oblíbené vůně

Příjemně provonět interiér, to není problém. Problém ale může být ten, že si koupíte vonný produkt a již po pár dnech jeho vůni téměř necítíte. Řešení má jednička na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu, americká firma Fresh Products. Ta nabízí vonné kryty, ve kterých se ukrývají přírodní vonné esence. Tyto kryty jsou vyměnitelné a je to vlastně potřebná polovina úspěchu. Druhou a neméně důležitou tvoří bateriový přístroj, který pohání ventilátor. Tím je zaručena stále stejná intenzita vůně až do dne, kdy přístroj červeně zabliká a tím ohlásí, že je čas na jednoduchou výměnu vonného krytu.

vůně do interiéru, Easy Fresh, bydlení, drogerie

Příjemná vůně s atestem ekologicky přívětivého produktu

Vůně Easy Fresh je ekologicky příznivý výrobek s certifikátem „Purchase of Sustable Cleaning Products and Materials“, kterému byla udělena ochranná známka LEED. 

Barva a originální vůně

Vyměnitelný vonný kryt se dodává se pouze v bílé nebo krémové barvě. A vybrat si můžete jemnou vůni bavlníkového květu, hřejivou vůni kořeněného jablka, exotickou vůni plodů manga, luxusní vůni levandule nebo třeba svěží vůni citrusů. Vonné kryty obsahují dvojnásobné množství zdravotně nezávadných vonných esencí než většina běžně dostupných osvěžovačů vzduchu.

Celý měsíc stejná intenzita vůně

Unikátní osvěžovač vzduchu Easy Fresh garantuje permanentní provonění na konstantní úrovni po dobu 30 dnů. Provoz je naprogramován na čtyři týdny, a to je i doba použití jednoho vyměnitelného krytu Easy Fresh. Režim provozu je takový, že v prvním týdnu běží úsporný program s delšími pauzami. Následně se pauzy v provozu motorku postupně zkracují, podle toho, jak intenzita vůně krytu postupně slábne. Ve čtvrtém týdnu běží program bez pauz. Po 30 dnech se provoz dávkovače zastaví a začne blikat červená LED dioda. To je signál k výměně vonného krytu. Ale to není vše, čím je tento malý a chytrý přístroj vybaven. Ignorujete-li červenou diodu, po třech dnech vás upozorní zvukový signál.

 

comments powered by Disqus