Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova lahůdka, kterou přední výrobce nedráždivých interiérových vůní nabízí pod názvem Wild Orchid. Používat se dá zcela bez dalších investic, ale pokud se nechcete o osvěžení vzduchu starat a mít ho neustále pod kontrolou, je ideální variantou, opatřit si bezúdržbový dávkovač. Jeho cena vás nijak nezaskočí a sami si ho naprogramujete tak, aby jeho chod byl maximálně ekonomický.

bydlení, interiér, zdraví, interiérové vůně

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Originální vůně v designových obalech

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Elegantní vůně s dřevitými tóny

Classic Wild Orchid je dřevitá, kořeněná vůně s citrusovými nuancemi a tóny divoké orchideje, omamného jasmínu a pačuli. Vůně je hřejivá, vhodná i do reprezentativních interiérů. Úroveň intenzity 4. Řada P+L Systems Classic udává dobu šíření vůně zpravidla 20 minut, což omezuje vznik vydýchaného ovzduší. Tento typ vůně je vhodný pro provonění chodeb, vstupních prostor, recepcí, kanceláří, ale dobře se bude vyjímat i v luxusních koupelnách a umývárnách honosných hotelů. 

Nemáte rádi intenzivní vůně?

Nemáte rádi intenzivní vůně? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Cotton Blossom, která přináší svěží závan čistoty nebo osvěžující vůni citrusů a máty s názvem Refreshing. V řadě Classic firma P+L nabízí mnoho originálních směsí vonných esencí, proto si může vybrat opravdu každý. Záleží na tom, zda vybíráte vůni na toaletu, do kanceláře, posilovny nebo na recepci prestižní firmy. Pamatujte také na to, zda chcete vůní pouze eliminovat případný zápach, nebo zároveň povzbudit, uklidnit nebo příjemně osvěžit. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně P+L Systems ZA102 LCD

Programovatelné dávkovače vůni osvěží vzduch a zároveň pohltí nežádoucí pachy, a to vše dle našeho zadání....
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…

Carpex – prostorová vůně Big Boss 50 ml

Znáte prostorové vůně značky Carpex? Jedná se přírodní vonné esence, které se vkládají do aroma difuzéru téže...
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…