Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova lahůdka, kterou přední výrobce nedráždivých interiérových vůní nabízí pod názvem Wild Orchid. Používat se dá zcela bez dalších investic, ale pokud se nechcete o osvěžení vzduchu starat a mít ho neustále pod kontrolou, je ideální variantou, opatřit si bezúdržbový dávkovač. Jeho cena vás nijak nezaskočí a sami si ho naprogramujete tak, aby jeho chod byl maximálně ekonomický.

bydlení, interiér, zdraví, interiérové vůně

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Originální vůně v designových obalech

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Elegantní vůně s dřevitými tóny

Classic Wild Orchid je dřevitá, kořeněná vůně s citrusovými nuancemi a tóny divoké orchideje, omamného jasmínu a pačuli. Vůně je hřejivá, vhodná i do reprezentativních interiérů. Úroveň intenzity 4. Řada P+L Systems Classic udává dobu šíření vůně zpravidla 20 minut, což omezuje vznik vydýchaného ovzduší. Tento typ vůně je vhodný pro provonění chodeb, vstupních prostor, recepcí, kanceláří, ale dobře se bude vyjímat i v luxusních koupelnách a umývárnách honosných hotelů. 

Nemáte rádi intenzivní vůně?

Nemáte rádi intenzivní vůně? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Cotton Blossom, která přináší svěží závan čistoty nebo osvěžující vůni citrusů a máty s názvem Refreshing. V řadě Classic firma P+L nabízí mnoho originálních směsí vonných esencí, proto si může vybrat opravdu každý. Záleží na tom, zda vybíráte vůni na toaletu, do kanceláře, posilovny nebo na recepci prestižní firmy. Pamatujte také na to, zda chcete vůní pouze eliminovat případný zápach, nebo zároveň povzbudit, uklidnit nebo příjemně osvěžit. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Expert Floreale 5C 1l – parfémovaný prostředek na ošetřování podlah

Příjemně parfémované saponáty slaví úspěchy nejen v mnoha provozovnách, ale také v domácnostech. Přípravky se...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom

Lámete si hlavu s udržením čistoty a vůně na pánských toaletách? Levným a účinným řešením by mohlo být...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Tropical Fusion Lush Oasis

Kdo by nechtěl mít z interiéru s běžnými pachy svěží oázu? Určitě je to lákavá, i když ne nesplnitelná...
více…

Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…