Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými parfémovanými vůněmi? Tak pro vás je tu jedna z nejoblíbenějších vůní sprejových osvěžovačů firmy P+L Systems, pudrová "miminkovská" vůně. Prestižní firma s širokou nabídkou interiérových vůní ji nabízí pod názvem Baby Powder.

bydlení, vůně, osvěžovač vzduchu do interéru

Dávkovač vůně na baterie P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Originální vůně v designových obalech

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, která je založena na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Vzpomínáte jak krásně voní miminka?

Sprejová vůně Classic Baby Powder je jedna z nejpůsobivějších a nejoblíbenějších interiérových vůní řady Classic. Jedná se o svěží čistou vůni, která dodává vůni lehkého mastku. Má intenzitu 4 a je vhodná nejen do umýváren, ale také třeba do čekáren dětských lékařů, šaten mateřských školek a dalších kolektivních zařízení pro děti. Tato vůně je velice čistá, čerstvá a lehce pudrová s květinovým základem.

Nemáte rádi miminkovské vůně?

Nemáte rádi nevýrazné vůně? Tak si můžete vybrat třeba vůni s názvem Lemon Fresh, která přináší osvěžující vůni šťavnatých citrusů nebo Freshly Cut Grass, která evokuje vzpomínky na léto a čerstvě posečenou trávu. V řadě Classic najdete povzbuzující, uklidňující nebo také vůně, které zajistí příjemný pocit a pohodu. Používat můžete vůně příjemně chladivé a osvěžující nebo hřejivé, které zahřejí nejen tělo, ale  i duši. Střídat můžete vůně podle nálady, ročního období nebo podle oblíbených ingrediencí. U někoho vítězí levandule, jiný dá přednost jasmínu nebo královně květin růži. Záleží jen na vás, které vůni dáte přednost.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Fruits Mango

Sladká vůně tropického ovoce místo nepříjemného zápachu? To je ta správná motivace k nákupu interiérové vůně...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Classic Island Mango

Uklidňující vůně v interiéru? Tak to je vyřešen nejen problém s nepříjemnými pachy, ale také se může...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Dávkovač vůní P+L Systems Micro LCD

Dávkovač vůně může mít nápadný designový tvar, ale také jeho působení v některých interiérech vyžaduje...
více…

Dávkovač vůně P+L Systems ZA102 LCD

Programovatelné dávkovače vůni osvěží vzduch a zároveň pohltí nežádoucí pachy, a to vše dle našeho zadání....
více…

Aroma difuzéry - svěží vůně do interiérů, která vydrží dlouhé měsíce

Příjemné prostředí, protkané osvěžující vůní, to již dávno nejsou jen naše domovy. I vedení firem se snaží o...
více…