Ložnice má být romatická a sexy!

To je jedna z jejích hlavních úkolů. Vždyť v nudné ložnici se člověku nemůže ani pořádně spát, a ne se ještě milovat. Nebuďte pasivní, ale probuďte vášeň v sobě i v této místnosti a uvidíte, že se také kvalita vašeho sexuálního života alespoň trochu změní k lepšímu. Ať ložnice dýchá romantikou a sexem. 

Jen ne fádní stěny! 

Zbavte se definitivně svých bílých, fádních stěn a přemalujte si ložnici romantičtějšími barvami. I když za nejlepší sexy barvu je bezpochyby považována červená, nedoporučujeme vám namalovat celou vaši ložnici červeně. Místo ní sáhněte po zlatavých nebo medových barvách. Červenou barvu použijte jen okrajově, například na dekoracích nebo polštářích. 

Žádný televizor ani počítač! 

Televize v ložnici je doslova zabiják sexu, proto se jí co nejdříve zbavte. Není to přece místnost, kde byste měli sledovat večerní zprávy nebo další část vašeho oblíbeného seriálu. Vždyť přece nic není méně sexy, než když vám při milování hučí televizor. 

A to se týká i počítače v ložnici. Ten přece patří do pracovny a ne do místnosti, ve které byste se měli oddávat jen relaxování a milostným hrátkám. Nedoporučujeme vám ani notebook. 

Obklopte se romantickou hudbou! 

Pořiďte si v ložnici stereo s kvalitním prostorovým zvukem, aby vás při intimních chvílích obklopovala vaše oblíbená romantická hudba. Pomůže vám to uvolnit se a navíc nebudete slyšet zvuky z ostatních pokojů nebo zvenčí. Stejně umí při relaxování pomoci i nevtíravá meditační hudba. 

Nepřežeňte to s osvětlením! 

Dávejte si pozor, abyste to s osvětlením nepřehnali, protože tím byste mohli pokazit vaše intimní chvíle. Zkuste zkombinovat světlo noční lampy se světlem svíček. Pomůže vám to vytvořit dokonalou atmosféru. Někdy však zcela postačí jen samotné svíčky, ty totiž skutečně nikdy nemohou nic zkazit. I když se to nezdá, jejich světlo dokáže ve člověku probudit pořádnou vášeň. 

Ať se šíří vůně! 

Ložnice by měla nejen sexy vypadat, ale i sexy vonět. Její vůně by měla být na jedné straně nevtíravá, ale na druhé straně by měla podněcovat vášeň. Neváhejte použít například vonné tyčinky s vůní vanilky, která je osvědčeným afrodiziakem. 

Neuškodí, když budete vůně střídat, skvělým tipem je například santalové dřevo, čokoláda, pomeranč nebo růže. Rovněž vůně skořice nemůže nic pokazit. 

Dopřejte si kvalitní postel! 

Rozcházející se matrace a vrzající panty pružiny už dávno vyšly z módy. Postel má být solidní kus nábytku a nemá projevovat únavu ani po častém používání. Vaši sousedé a příbuzní opravdu nemusí díky vaší posteli vědět, jak často a jak dlouho se milujete. 

Podle některých odborníků největší vášeň v lidech probouzí postel trojúhelníkového tvaru, naopak kulatá postel našemu sexuálnímu životu údajně příliš neprospívá. Rovněž není dobré, když je postel nasměrovaná přímo ke dveřím. To vám totiž může navodit pocit stresu, že každou chvíli někdo dveře otevře. 

Pokud jde o vodní postel, tak ta je možná dobrá na relax, ale v případě sexu může nadělat pořádnou paseku, dokonce může mužům snižovat plodnost. Podle amerických odborníků totiž při milostném aktu na vodní posteli klesá počet i efektivnost spermií až o tři čtvrtiny. Podobný efekt na reprodukční orgány mají i vyhřívaná povlečení.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Dřevěné obklady ze starých lodí, kterým naprosto propadnete

Originální, netradiční, s příběhem, tak přesně takto bychom mohli hovořit o dřevěných obkladech, které jsou...
více…

Efektivní odhlučnění pro příjemné bydlení a klidný spánek

Vadí vám hluční sousedé? Poradíme vám, jak s nimi vyběhnout. A nemusíte se pouštět hned do sousedských válek,...
více…

Plakáty na zeď: Motivů se najde spousta, tady jsou ty nejznámější

Když se řekne plakát, mnohým se vybaví večerníček pojednávající o klucích z plakátů. Jednalo se o dvě...
více…

Obraz sluší každému interiéru. Ale musí být na správném místě

Jak snadno a rychle navodit v místnosti specifickou atmosféru v jakékoliv místnosti? Možností je samozřejmě více, ale...
více…

Jak drobnými úpravami zútulnit ložnici?

Ložnice by měla být útulná a občas by také měla zažít nějaké změny. Sice převážnou část pobytu v ní...
více…

Dřevo má antibakteriální účinky, které ale úpravami potlačujeme

Dřevo je v interiéru ceněnou přírodní surovinou. A to nejen proto, že se na něj dobře kouká a pěkně voní. Dřevo...
více…

Designová svítidla – neviditelná i extravagantní

Svítidla jsou v interiéru především funkční záležitostí, designéři vás ale vyvedou z omylu, pokud si myslíte,...
více…

3 typy osvětlení, které by ve vaší ložnici neměly chybět

Ložnice je jednou z našich nejosobnějších místností a přesto, že v ní většinu času trávíme spánkem, bychom...
více…

Barvení vajec patří k Velikonocům, ale byt se dá velikonočně vyzdobit i jinak

Nebaví vás barvení vajíček? Obzvláště, když vajíčka jsou drahá a malí koledníci stejně raději sáhnou po těch...
více…

Otevřená šatna odlehčí ložnici a udělá z ní pouze prostor pro odpočinek

Ložnice je místo, od kterého očekáváme možnost relaxace, příjemného uvolnění, osvěžujícího spánku, ale kde se...
více…