Ložnice má být romatická a sexy!

To je jedna z jejích hlavních úkolů. Vždyť v nudné ložnici se člověku nemůže ani pořádně spát, a ne se ještě milovat. Nebuďte pasivní, ale probuďte vášeň v sobě i v této místnosti a uvidíte, že se také kvalita vašeho sexuálního života alespoň trochu změní k lepšímu. Ať ložnice dýchá romantikou a sexem. 

Jen ne fádní stěny! 

Zbavte se definitivně svých bílých, fádních stěn a přemalujte si ložnici romantičtějšími barvami. I když za nejlepší sexy barvu je bezpochyby považována červená, nedoporučujeme vám namalovat celou vaši ložnici červeně. Místo ní sáhněte po zlatavých nebo medových barvách. Červenou barvu použijte jen okrajově, například na dekoracích nebo polštářích. 

Žádný televizor ani počítač! 

Televize v ložnici je doslova zabiják sexu, proto se jí co nejdříve zbavte. Není to přece místnost, kde byste měli sledovat večerní zprávy nebo další část vašeho oblíbeného seriálu. Vždyť přece nic není méně sexy, než když vám při milování hučí televizor. 

A to se týká i počítače v ložnici. Ten přece patří do pracovny a ne do místnosti, ve které byste se měli oddávat jen relaxování a milostným hrátkám. Nedoporučujeme vám ani notebook. 

Obklopte se romantickou hudbou! 

Pořiďte si v ložnici stereo s kvalitním prostorovým zvukem, aby vás při intimních chvílích obklopovala vaše oblíbená romantická hudba. Pomůže vám to uvolnit se a navíc nebudete slyšet zvuky z ostatních pokojů nebo zvenčí. Stejně umí při relaxování pomoci i nevtíravá meditační hudba. 

Nepřežeňte to s osvětlením! 

Dávejte si pozor, abyste to s osvětlením nepřehnali, protože tím byste mohli pokazit vaše intimní chvíle. Zkuste zkombinovat světlo noční lampy se světlem svíček. Pomůže vám to vytvořit dokonalou atmosféru. Někdy však zcela postačí jen samotné svíčky, ty totiž skutečně nikdy nemohou nic zkazit. I když se to nezdá, jejich světlo dokáže ve člověku probudit pořádnou vášeň. 

Ať se šíří vůně! 

Ložnice by měla nejen sexy vypadat, ale i sexy vonět. Její vůně by měla být na jedné straně nevtíravá, ale na druhé straně by měla podněcovat vášeň. Neváhejte použít například vonné tyčinky s vůní vanilky, která je osvědčeným afrodiziakem. 

Neuškodí, když budete vůně střídat, skvělým tipem je například santalové dřevo, čokoláda, pomeranč nebo růže. Rovněž vůně skořice nemůže nic pokazit. 

Dopřejte si kvalitní postel! 

Rozcházející se matrace a vrzající panty pružiny už dávno vyšly z módy. Postel má být solidní kus nábytku a nemá projevovat únavu ani po častém používání. Vaši sousedé a příbuzní opravdu nemusí díky vaší posteli vědět, jak často a jak dlouho se milujete. 

Podle některých odborníků největší vášeň v lidech probouzí postel trojúhelníkového tvaru, naopak kulatá postel našemu sexuálnímu životu údajně příliš neprospívá. Rovněž není dobré, když je postel nasměrovaná přímo ke dveřím. To vám totiž může navodit pocit stresu, že každou chvíli někdo dveře otevře. 

Pokud jde o vodní postel, tak ta je možná dobrá na relax, ale v případě sexu může nadělat pořádnou paseku, dokonce může mužům snižovat plodnost. Podle amerických odborníků totiž při milostném aktu na vodní posteli klesá počet i efektivnost spermií až o tři čtvrtiny. Podobný efekt na reprodukční orgány mají i vyhřívaná povlečení.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Vůně do auta Otto Fresh, které pohlcují pachy a zahání únavu za volantem

Vůně nás provází na každém kroku a nelibě neseme, když musíme trávit čas v prostoru, který zapáchá. Proto již...
více…

Botník zajistí uspořádání bot a pořádek na vaší chodbě

Také se vám na chodbě hromadí boty a vy už se na to nemůžete dívat? Řešení je ale více než jednoduché. Botník do...
více…

Svítidla a osvětlení - nejlépe hodnocené weby v roce 2020

Požadavky na bydlení se rok na rok zvyšují, což s sebou přináší vyšší nároky na funkčnost i design osvětlení...
více…

Nejlepší laminátové podlahy najdete v novém podlahovém centru v Praze

Stojíte před zdánlivě neřešitelným úkolem v podobě výběru nové laminátové podlahy? Pak je tu ideální řešení....
více…

Tepelná pohoda ve vytápěných prostorách

V moderní společnosti tráví člověk větší část svého života, často i 23 hodin denně, v interiéru budovy - doma,...
více…

Schody v bytě - bezpečnost, zábradlí a přístup

Při výběru bytu, ať už hotového nebo jen na papíře, si všímejte jeho dispozice, variability jednotlivých...
více…

Zařizujeme podkroví

Bydlení v podkroví má své kouzlo, kromě neopakovatelné atmosféry však přináší i jistá omezení. Členitý prostor,...
více…

Luxusní koberce doladí každý interiér

Máte rádi luxusní věci a chcete je mít i ve své domácnosti? Pak vám doma nesmějí chybět luxusní koberce!...
více…

Dřevěné obklady ze starých lodí, kterým naprosto propadnete

Originální, netradiční, s příběhem, tak přesně takto bychom mohli hovořit o dřevěných obkladech, které jsou...
více…

Efektivní odhlučnění pro příjemné bydlení a klidný spánek

Vadí vám hluční sousedé? Poradíme vám, jak s nimi vyběhnout. A nemusíte se pouštět hned do sousedských válek,...
více…