Máte také doma tiskárnu nebo rovnou multifunkční zařízení?

Používáte ve vaší domácnosti tiskárnu, nebo se vám jen někde válí zaprášená? Určitě je to škoda. Dnes si můžete doma vyrobit pomocí tiskárny i fotky, kormě klasického tisku. Když si stáhnete do vašeho počítače program, můžete fotky upravovat a vytvořit si tak vzpomínky do vašeho alba. Nezáleží na tom, jestli máte inkoustovou tiskárnu nebo laserovou, jestli máte za pár peněz nebo dražší, náplň potřebuje každá, jinak barevných obrázků nedočkáte.

Máte také doma tiskárnu nebo rovnou multifunkční zařízení?

Který toner vybrat?

Je důležité, abyste věděli typ vaší tiskárny, může se vám totiž stát, že si koupíte náplně, které  s tou vaší tiskárnou nebudou kompatibilní. Tzv. multifunkční zařízení nabídne několik skvělých a praktických možností. Tedy skenovat do počítače, kopírovat běžné dokumenty nebo tisknout, to, co potřebujete. Na trhu jsou k dispozici levné náplně do tiskáren. Vždy se podívejte, jakou máte značku tiskárny a podle toho vybírejte. Takové multifunkční zařízení nabízí nespočet výhod:

  • Levný tisk

  • Skenování fotek a dokumentů

  • Následný tisk nejen fotografií

  • Vše v jednom

Historie tiskáren

Tiskárny se začaly objevovat ve 40. letech 20. Století, tiskárně předcházel psací stroj. Určitě jste se s ním setkali. Práce psacího stroje spočívala v tom, že se dané písmenko obtisklo na papír. V podstatě je stejný princip tiskáren s tím rozdílem, že dnes nepoužíváme samotný otisk písmene. Kopírování pak nahrazoval černý papír zvaný „kopírák“. Ještě ho někdo z vás dnes používá? Pokud ne a dáváte přednost modernějším technologiím, podívejte se jaké značky tiskáren a tedy i tonerů jsou v nabídce. Můžete vybírat z nejrůznějších známých značek. Tonery Canon jsou hodně oblíbené a často používané, zajistí vám levný a kvalitní tisk. Dále pak se můžete setkat se značkami, jako je Xerox, nebo HP. Jakou značku tiskárny používáte a vy a jste s ní spokojení?

 

comments powered by Disqus