Plakáty na zeď: Motivů se najde spousta, tady jsou ty nejznámější

Když se řekne plakát, mnohým se vybaví večerníček pojednávající o klucích z plakátů. Jednalo se o dvě tradiční postavy, které lepily nejrůznější plakáty na zdi. Ty lákaly na koncerty nebo na jakékoli jiné akce. Stejně tak si mnozí představí postery nejrůznějších umělců, již jsou aktuálně oblíbení. Ano, i takto je možné charakterizovat plakáty, nicméně ve skutečnosti je jejich zaměření mnohem širší. V současnosti se lze setkat s krásnými kvalitními plakáty, jež si najdou trvale místo v jakémkoli interiéru. Že netušíte, oč by se ve skutečnosti mohlo jednat? To vůbec nevadí, v následujících řádcích se podíváme přesně na takové motivy, které si zaslouží i třeba vaše domácnost. Přesvědčíme vás o tom, že do každé místnosti se hodí něco jiného.

Obývací pokoj v přírodních, hravých i psaných variacích
https://myloview.cz/plakaty/

Obývací pokoj v přírodních, hravých i psaných variacích

Možná si říkáte, že plakáty do obývacího pokoje nepatří, nicméně není tomu tak. Pokud zvolíte opravdu nějaké poutavé, nemusíte se vůbec ničeho bát. Naopak, v obývacím pokoji budou plakáty i obrazy jako doma. Bez problémů se může jednat třeba o nejrůznější přírodní scenérie. Velmi oblíbené jsou hlavně smíšené lesy v podzimním kabátu. Vykouzlit takto spousty barev v obývacím pokoji není nejmenší problém. Les je krásný ve všech ročních obdobích včetně zimy. Zahalený sněhem ve skandinávském pojetí vypadá náramně. Pověstný klid na vás bude dýchat každým coulem. Určitě se nebojte stylizovat obývací pokoj třeba i do nejrůznějších ostrých odstínů. Hodně poutavou záležitostí jsou plakáty znázorňující nejrůznější nápisy. Ty je možné doprovodit třeba i portréty konkrétních lidí. A co také plakáty starých klasických počítačových her? I ty umí v pozitivním slova smyslu zaujmout.

Romantická ložnice nejen s motivy lidského těla

V ložnici se dají zažívat nádherné chvilky plné vášně. I tomu se vyplatí přizpůsobit její charakter. Moc hezké jsou kupříkladu akty. Ne, nemusí se jednat o plakáty na stěnu působící lascivně a vyzývavě. Bohatě postačí variace, které se budou vyznačovat především jemnými konturami lidského těla. To může být například jemně zakryto stíny, případně kombinováno s čímkoli jiným.

Romantická ložnice nejen s motivy lidského těla
https://myloview.cz/plakaty/

Ložnice může také v člověku vyvolávat nejrůznější emoce. Proto je zapotřebí takovémuto snění trochu pomoct. Vystačíte si pouze s tím, že sem nainstalujete plakáty s abstraktními motivy. Někdo má rád i etnografické zaměření plakátů v této místnosti. Ne pro každého jsou ale pohledy na domorodé kmeny, případně nejrůznější jiné výjevy z Afriky či jiných koutů světa. Mohou do jisté míry působit děsivě, což v ložnici jistě nechceme.

Předsíň v duchu místopisu a krásných rostlin

Krásné plakáty na zeď se hodí bezesporu také do předsíně. Vždyť tady vítáte návštěvy a jedná se prakticky o první místnost vytvářející dojem z vaší domácnosti. A motivy? Výbornou volbou do předsíně je například mapa světa vyvedená v jedné barvě na bílém podkladu. Určitě se není třeba bát ani jiných geografických záležitostí. Jinak bývají součástí předsíně také poutavé rostliny. Jít může jak o zelené dekorace, tak i květiny s pestrobarevnými květy. Předsíň se dá tímto způsobem dokonale oživit. Perfektně vypadají také jednoduchá skicová provedení měst. Fantazii je bezbřehá a vy sami budete nejlépe vědět, co se hodí právě do vaší předsíně k vašemu nábytku.

Plakáty v koupelně. Proč ne?

Také v koupelně se člověk musí cítit příjemně. Rozhodně může mít také své typické kouzlo. Vana a sprchový kout se řadí mezi nesmírně důležité součásti této místnosti, nicméně onu originalitu dodají koupelně až doplňky. Mohou jimi být kupříkladu plakáty s motivy vody v různých podobách. Pohledy na mořské břehy, palmy, útesy jsou skvělé.

Plakáty v koupelně. Proč ne?
https://myloview.cz/plakaty/

Jinak lze volit třeba i detaily zaměřené na kapky vody, případně na tekoucí vodu. Někteří lidé preferují v koupelně také akty. Lidské tělo je kouzelné a v koupelně se zbavujeme šatů. I tato fakta jasně hovoří pro pořízení nějakých zajímavých pohledů na člověka v rouše Evině. Plakáty do koupelny jsou specifické především v materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Nenavlhnou a vydrží na daném místě velmi dlouho.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Zařizujeme podkroví

Bydlení v podkroví má své kouzlo, kromě neopakovatelné atmosféry však přináší i jistá omezení. Členitý prostor,...
více…

Luxusní koberce doladí každý interiér

Máte rádi luxusní věci a chcete je mít i ve své domácnosti? Pak vám doma nesmějí chybět luxusní koberce!...
více…

Efektivní odhlučnění pro příjemné bydlení a klidný spánek

Vadí vám hluční sousedé? Poradíme vám, jak s nimi vyběhnout. A nemusíte se pouštět hned do sousedských válek,...
více…

Obraz sluší každému interiéru. Ale musí být na správném místě

Jak snadno a rychle navodit v místnosti specifickou atmosféru v jakékoliv místnosti? Možností je samozřejmě více, ale...
více…

Dřevo má antibakteriální účinky, které ale úpravami potlačujeme

Dřevo je v interiéru ceněnou přírodní surovinou. A to nejen proto, že se na něj dobře kouká a pěkně voní. Dřevo...
více…

Designová svítidla – neviditelná i extravagantní

Svítidla jsou v interiéru především funkční záležitostí, designéři vás ale vyvedou z omylu, pokud si myslíte,...
více…

Barvení vajec patří k Velikonocům, ale byt se dá velikonočně vyzdobit i jinak

Nebaví vás barvení vajíček? Obzvláště, když vajíčka jsou drahá a malí koledníci stejně raději sáhnou po těch...
více…

Zařízení interiéru chce styl

V případě, že se rozhodnete pustit do zařizování nebo rekonstrukce interiéru, měli byste mít jasno v tom, jaký styl...
více…

Jak oživit holé stěny v bytě či domě?

Holé stěny se již dávno nenosí. Ale na druhou stranu, přeplácané také nejsou nic moc. V módě začínají být i...
více…

Jak vybrat vhodné osvětlení do bytu?

Výběr osvětlení není tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. V případě osvětlení...
více…