Podlahy - Informace o podlahách

Informovaný zákazník může rovnou přejít k technické a ekonomické stránce výběru, která ušetří nejen váš čas, ale i specialistům na podlahy.Proto vám nabízíme seznam nejlépe hodnocených webů na internetu, kde najdete všechny potřebné informace k realizaci podlahy snů. Než svůj sen začnete realizovat, doporučujeme vám navštívit tyto stránky, kde se se vším podrobně seznámíte.

Informace o podlahách

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Zákazník, který je dobře informován je pro nás dobrý zákazník, ví jak pečlivě zvolená podlaha může interieru dodat přepychový vzhled. Ne nadarmo se říká, že začít je třeba od podlahy. Jednoduše, hranice fantazie jsou nekonečné a stačí si jen vybrat. Vždyť dokázat si vybrat, by vás mělo motivovat a odměna ve formě krásné podlahy vás určitě nemine. Pokud jste se již jednou rozhodli, nemělo by vás odradit hledání, vždyť první krok jste právě udělali, a to je důvod k dalšímu úspěchu při rozhodování.


Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o podlahách:

  1. http://www.brased.cz/ - webové stránky firmy nabízí kompletní nabídku všech druhů podlahových krytin se specializací na vinylové podlahy. Zajistí vám montáž, vyrovnání a úpravu podkladových vrstev. Samozřejmě dodá lišty a jiné doplňky. Firma také nabízí šití a instalaci záclon či závěsů.
  2. http://www.podlahyspacil.cz/ - podlahy Spáčil nabízí kompletní realizaci podlahářských prací, pokládku plovoucích podlah, vinylových podlah, plovoucích dřevěných a masivních parket a také broušení parket . Získáte zde také další užitečné informace ohledně podlah a příslušenství. Ideální pro každého kdo ještě není rozhodnutý pro konkrétní materiál.
  3. http://www.parketdesign.cz/ - nejste si jistí výběrem vaší podlahy a budoucího interiéru? Tento web je tedy pravým místem pro vaši představu jak bude váš interiér vypadat.
  4. http://www.vpodlahy.cz/  - najdete zde širokou nabídku podlahových krytin, které vám budou inspirací k výběru. Na nabídku podlah navazuje také nabídka pro údržbu a čištění podlahových krytin. Můžete si zde vše přehledně vybrat a objednat v e-shopu. S pokládkou podlahy vám posléze poradí zkušení podlaháři.
  5. http://www.dvere-podlahy.cz/ - web je plný užitečných rad jak správně vybrat podlahovou krytinu. Dále využití a použití sádrokartonu v interiéru. Vše doladíte výběrem vhodných dveří. Zkušení odborníci vám pomohou vše zrealizovat včetně finálních úprav a úklidu.
  6. http://www.empiri.cz/ - široký výběr podlah ze dřeva, který doplňují vinylové podlahy. Najdete zde mnoho zajímavých článků a rad, jak na dřevěné podlahy. Pro zákazníky nabízí lexikon dřevin využívaných v podlahářské branži. Naleznete zde různé zajímavosti, které vám pomohou k dotvoření představy o dřevině, kterou chcete použít.
  7. http://www.podlahyruzicka.cz/ - u firmy Růžička najdete laminátové, dřevěné a dýhované podlahy. Dále také PVC, vinyl, linoleum, korek a koberce, které vám odborníci na pokládku rádi zaměří a ve vašem interiéru zrealizují.
  8. http://www.bbpodlahy.cz/ - Vyberete si zde plovoucí podlahy(laminátové, korkové, dřevěné i vinylové) parkety, PVC, Marmoleum, koberce a mnoho dalších podlahových krytin..Můžete využít služeb broušení, popřípadě si můžete zapůjčit brusky na parkety a podlahy a vše si realizovat sami. V sortimentu služeb naleznete i speciální přípravky a vysavače na údržbu podlah. Vše si můžete nakoupit v on-line obchodě (e-shopu).
  9. http://www.podlahy-rejfek.cz/ - přehledně vypracovaný web s možností nákupu v kamenném obchodě i nákupu on-line, kde si můžete vybrat z široké nabídky podlahových krytin i příslušenství.
  10. http://www.podlahy-sidlo.cz/ - firma zajišťuje řadu služeb pro plovoucí podlahy všech typů, tedy pro laminátové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy a PVC. Plovoucí podlahy si můžete vybrat ze široké škály barev, z nichž si určitě vyberete tu pravou podlahu pro váš interiér. Firma zajistí dodávku i profesionální pokládku plovoucí podlahy.
 

comments powered by Disqus


Podobné články


Co je korková podlaha

Pokud máte rádi měkkost a přírodní pocit, kterým působí korkové zátky od vína, pak jistě oceníte také...
více…

Jak čistit dřevěnou laminátovou podlahu?

Dřevěná laminátová podlaha je méně nákladná než dřevěná podlaha a také se mnohem snadněji instaluje. Protože...
více…

Jak položit dřevěnou plovoucí podlahu

Lidé si často koupí dům, který je z větší části nezařízený. Stěny jsou bílé, kohoutky bronzové, koberce...
více…

Korková podlaha - čištění a péče

Přírodní vzhled korku působí dojmem tepla a vstřícnosti. Korkové podlahy jsou odborníky považovány za...
více…

Pokládka podlahy na staré linoleum

Instalace nové podlahy může být náročný úkol, pokud předtím budete odstraňovat starou podlahu. Nebudete přitom...
více…

Jak instalovat překližkovou podkladovou podlahu

Než budete instalovat novou dřevěnou podlahu, dlaždice, koberec nebo jiný typ podlahy, budete potřebovat rovný...
více…

Jak čistit dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy jsou složené z desek ošetřených lesklým povrchem odolným vůči skvrnám a vyžadují...
více…

Dřevěná podlaha - jak ji čistit?

Najděte si svůj čistící prostředek Každý má svůj oblíbený prostředek na čištění dřevěné...
více…

Jak čistit plovoucí podlahu?

Ať už máte plovoucí podlahu ze dřeva nebo z laminátu, při čištění byste jí měli věnovat zvláštní péči....
více…

Jak položit korkovou podlahu

Chtěli byste novou a přitom ekologickou podlahu? Uvažovali jste už o korku? Korkové podlahy jsou známé už po...
více…