Podlahy - Informace o podlahách

Informovaný zákazník může rovnou přejít k technické a ekonomické stránce výběru, která ušetří nejen váš čas, ale i specialistům na podlahy.Proto vám nabízíme seznam nejlépe hodnocených webů na internetu, kde najdete všechny potřebné informace k realizaci podlahy snů. Než svůj sen začnete realizovat, doporučujeme vám navštívit tyto stránky, kde se se vším podrobně seznámíte.

Informace o podlahách

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Zákazník, který je dobře informován je pro nás dobrý zákazník, ví jak pečlivě zvolená podlaha může interieru dodat přepychový vzhled. Ne nadarmo se říká, že začít je třeba od podlahy. Jednoduše, hranice fantazie jsou nekonečné a stačí si jen vybrat. Vždyť dokázat si vybrat, by vás mělo motivovat a odměna ve formě krásné podlahy vás určitě nemine. Pokud jste se již jednou rozhodli, nemělo by vás odradit hledání, vždyť první krok jste právě udělali, a to je důvod k dalšímu úspěchu při rozhodování.


Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o podlahách:

  1. https://www.supellex.cz/ - nejlépe hodnocená společnost na internetu s 20 letou tradicí a odbornky na podlahy. Webové stránky společnosti nabízí kompletní nabídku všech druhů podlahových krytin se specializací na vinylové podlahy. Jejich showroomy najdete po celé ČR. Zajistí vám také montáž, vyrovnání a úpravu podkladových vrstev. Samozřejmě dodájí lišty a jiné doplňky. 
  2. https://www.svetpodlah.cz/ - svět podlah nabízí kompletní realizaci podlahářských prací, pokládku plovoucích podlah, vinylových podlah, plovoucích dřevěných a masivních parket a také broušení parket. Získáte zde také další užitečné informace ohledně podlah a příslušenství. Ideální pro každého kdo ještě není rozhodnutý pro konkrétní materiál.
  3. https://podlahy.com - největší podlahářský magazín. Najdete zde novinky a další informace v oblasti podlahových krytin. Nejste si jistí výběrem vaší podlahy a budoucího interiéru? Tento web je tedy pravým místem pro vaši novou realizaci.
  4. https://www.forumpodlah.cz/- odborný podlahářský web, kde najdete aktuální trendy a novinky v oblasti podlahářských firem. Najdete zde kompletní nabídku všech firem z oblasti podlahových krytin a podlahařských firem. V katalogu si vyhledáte vše co potřebujete od nákupu po položení podlahy. Velký seznam podlahářů na jednom místě. Široká nabídku podlahových krytin, které vám budou inspirací k výběru. 
  5. https://www.eco-podlahy.cz - široký výběr kompozitních podlah, které jsou novinkou pro rok 2021. Tento druh kompozitních podlah je vyráběn celkem ve 20 dekorech, a volit můžete z formátů Classic a Large. Zkušení odborníci vám pomohou s výběrem a vše zrealizovat včetně finálních úprav a úklidu.
  6. http://www.empiri.cz/ - pro zákazníky nabízí lexikon dřevin využívaných v podlahářské branži. Naleznete zde různé zajímavosti, které vám pomohou k dotvoření představy o dřevině, kterou chcete použít.
  7. http://www.podlahyruzicka.cz/ - u firmy Růžička najdete laminátové, dřevěné a dýhované podlahy. Dále také PVC, vinyl, linoleum, korek a koberce, které vám odborníci na pokládku rádi zaměří a ve vašem interiéru zrealizují.
  8. http://www.bbpodlahy.cz/ - Vyberete si zde plovoucí podlahy(laminátové, korkové, dřevěné i vinylové) parkety, PVC, Marmoleum, koberce a mnoho dalších podlahových krytin..Můžete využít služeb broušení, popřípadě si můžete zapůjčit brusky na parkety a podlahy a vše si realizovat sami. V sortimentu služeb naleznete i speciální přípravky a vysavače na údržbu podlah. Vše si můžete nakoupit v on-line obchodě (e-shopu).
  9. http://www.podlahy-rejfek.cz/ - přehledně vypracovaný web s možností nákupu v kamenném obchodě i nákupu on-line, kde si můžete vybrat z široké nabídky podlahových krytin i příslušenství.
  10. http://www.podlahy-sidlo.cz/ - firma zajišťuje řadu služeb pro plovoucí podlahy všech typů, tedy pro laminátové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy a PVC. Plovoucí podlahy si můžete vybrat ze široké škály barev, z nichž si určitě vyberete tu pravou podlahu pro váš interiér. Firma zajistí dodávku i profesionální pokládku plovoucí podlahy.
 

comments powered by Disqus


Podobné články


Jak instalovat dřevěnou podlahu na nerovném povrchu?

Dřevěná krytina a dřevěné podlahové desky obvykle bývají masivní podlahovou krytinou, ale pokud je instalujete na...
více…

Linoleum - jak obnovit lesk?

Když linoleum ztratí lesk, může to být důsledek nevhodného čištění nebo nevhodného čisticího prostředku....
více…

Jak obnovit staré dřevěné podlahy bez broušení?

Dřevěné podlahy mohou vydržet po celé generace, ale jejich povrch ne. Kompletně obnovit podlahu obvykle znamená...
více…

Jak odstranit kočičí zápach z dřevěné podlahy?

Pokud Vaše kočka zapomene nebo ignoruje kočičí záchod a použije místo toho podlahu, může to zanechat pronikavý...
více…

Co je korková podlaha

Pokud máte rádi měkkost a přírodní pocit, kterým působí korkové zátky od vína, pak jistě oceníte také...
více…

Jak čistit dřevěnou laminátovou podlahu?

Dřevěná laminátová podlaha je méně nákladná než dřevěná podlaha a také se mnohem snadněji instaluje. Protože...
více…

Jak položit dřevěnou plovoucí podlahu

Lidé si často koupí dům, který je z větší části nezařízený. Stěny jsou bílé, kohoutky bronzové, koberce...
více…

Korková podlaha - čištění a péče

Přírodní vzhled korku působí dojmem tepla a vstřícnosti. Korkové podlahy jsou odborníky považovány za...
více…

Pokládka podlahy na staré linoleum

Instalace nové podlahy může být náročný úkol, pokud předtím budete odstraňovat starou podlahu. Nebudete přitom...
více…

Jak instalovat překližkovou podkladovou podlahu

Než budete instalovat novou dřevěnou podlahu, dlaždice, koberec nebo jiný typ podlahy, budete potřebovat rovný...
více…