Pračka LG – chytrý způsob praní

Pračka korejské značky LG nabízí víc než standardní výběr z několika produktových řad. Zjišťování toho, co zákazníci skutečně při praní chtějí, je základem řady inovací a chytrých nápadů, jak praní proměnit v zábavu s maximálním pohodlím a efektivitou. Pračky LG umí prádlo nejen vyprat, ale dokonce i vydezinfikovat, protože ho zbaví alergenů, roztočů a neviditelných mikročástic. Budoucností praní jsou chytré pračky. Například motor DirectDrive nové generace umožňuje výrobci pracovat s umělou inteligencí. Díky ní pračka pozná jemnost a hmotnost materiálu prádla a technologie AI DD vybere na základě dat z 20 tisíc různých pracích cyklů tu nejvhodnější kombinaci pracích pohybů. Pračka tak vybere efektivní, ale šetrný způsob praní, který je ve srovnání s běžným praním až o 18 % účinnější.

LG TWINWash

V celosvětovém výzkum firma LG zjistila, že lidem komplikuje praní fakt, že dnešní oblečení je ušito z mnoha různých materiálů, takže je často komplikované najít dost kusů prádla pro naplnění celé pračky. Musí se použít několik různých programů a prát je odděleně. To pro uživatele znamená nejen víc času potřebného k vyprání prádla, ale také stres, protože ne každý je schopen prádlo správně roztřídit.

Odpovědí je systém souběžných oddělených pracích cyklů s použitím přidané mini pračky umístěné pod běžným pracím bubnem. V LG byla vyvinuta i vyspělá forma zavěšení k eliminaci hluku a vibrací. Novinkou je patentovaný a o 40 % menší motor pro přídavnou pračku. LG TWINWash pračky se snadno ovládají a díky kombinaci pračky, minipračky a sušičky v jednom šetří místo a nabízejí maximální komfort. Na výběr je model na 12 kg prádla pro praní, 8 kg prádla k sušení a minipračkou na 2 kg, nebo na 10,5 / 7 kg / 2 kg prádla. Otáčky pro odstředění jsou variabilní a dosahují až hodnoty 1600, resp. 1400 otáček u druhého modelu.  Minipračka funguje jen při spojení s hlavní pračkou, obě jsou vybaveny Wi-Fi připojením a chytrými funkcemi díky technologii SmartThinQ. Ta umožňuje kontrolovat praní i na dálku, sledovat spotřebu energie, nebo si přidávat nové funkce, například si stáhnout program pro nový prací cyklus.

Další modelové řady

LG nabízí i další typy praček, ale u všech přichází každoročně se zajímavými vylepšeními za použití nejmodernějších technologií. Standardní pračky s předním plněním tak mohou disponovat například technologií TurboWash 360°, s níž je prádlo dokonale čisté už za 39 minut. Parní pračky se výborně hodí do domácností alergiků. Funkci parního praní umožňuje technologie TrueSteam. Do menších bytů se skvěle hodí úzké pračky, které mají proti standardním modelům zhruba poloviční hloubku.  Všechny modely praček LG vynikají i elegantním a čistým designem, snadno se ovládají a jsou energeticky úsporné. Z nabídky praček LG si jistě vyberete i vy.  

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Horká voda, ocet a pravidelné sušení zajistí levné vyčištění každé myčky nádobí

Není nic jednoduššího, než dát nádobí umýt do myčky. Ale kdo umyje myčku? V obchodech prodávají tablety, které...
více…

Praní není věda, jen je třeba číst pečlivě návody!

Perete správně? To je otázka, co? Vždyť v době automatických praček umí vyprat i malé dítě. Pozor, ono to přeci...
více…

Parní pračka šetří čas, peníze i zdraví

Všichni, co jsme obdařeni ratolestmi, to známe. Množství prádla, které během týdne musíme vyprat, je velké a...
více…

Jak vybrat pračku? Kompletní průvodce

Pračka je spotřebič, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Týden co týden v útrobách svého bubnu přetočí...
více…

Zpříjemněte si ovzduší doma i v práci s pomocí zvlhčovačů a čističek vzduchu

Suchý vzduch je nepřítelem lidského organismu. V uzavřených budovách v hlavní topné sezóně může vlhkost vzduchu...
více…

Jak funguje chytrá domácnost v podání Somfy? Jako symfonie vyladění techniky!

Sen o domácnosti ovládané pomocí chytrého telefonu se může stát skutečností lusknutím prstu. Stačí zvolit...
více…

Jak vybrat nástěnné hodiny podle moderních trendů

Při plánování interiéru je třeba myslet na celou řadu detailů. A jedním z nich je i výběr časoměřiče. Ano,...
více…

Je uzení zdravé? 5 rad, jak si pochutnat bez výčitek

Můžete si dopřávat uzené maso, ryby, sýry, klobásy a další dobroty, aniž byste tím ohrozili své zdraví? Pokud se...
více…