Pračky AEG - proslulá německá kvalita

Pračky jsou nedílnou součástí každé koupelny. Bez nich se v dnešní době nelze prakticky obejít. Následující řádky pak pojednávají o automatických pračkách známé německé značky AEG, jež se může pyšnit více než 120 letou tradicí v oblasti výroby domácích spotřebičů. Za tu dobu stihla své výrobky vyladit do posledního detailu, tudíž v současnosti se pračky prodávané pod značkou AEG mohou honosit opravdu prvotřídní kvalitou. 

Dáte přednost přednímu či vrchnímu plnění? 

Stejně jako u většiny výrobců, tak i v případě AEG máte možnost si vybrat mezi pračkami s předním nebo vrchním plněním. Prvně jmenovaný způsob plnění se hodí zejména do větších koupelen, přičemž je praktický zejména v tom, že se při vyndávání prádla nemusíte nikterak příliš namáhat. Jakožto zářný příklad můžeme uvést pračku AEG ProSteam, která se krom zmiňovaného způsobu plnění může pyšnit i řadou skvělých funkcí. Například má v sobě zabudovanou funkci aquastop, jež dokáže zamezit vytopení koupelny v případě poruchy, či nabízí možnost odloženého startu.  

Na druhou stranu vrchem plněné pračky se vejdou i do těch nejmenších koupelen. Zároveň ve většině případů mívají větší kapacitu, vyprat v nich můžete naráz až 7 kg prádla. V neposlední řadě se hodí třeba i pro lidi, kteří mají problémy se zády, protože se kvůli vyndání vypraného prádla nemusí tolik shýbat. Mezi nejpopulárnější pračky s vrchním plněním AEG se pak jednoznačně řadí AEG ProSense, která současně patří i k jedněm z nejvýkonnějších a energeticky nejšetrnějších na trhu. 

Automatické pračky AEG jsou tiché a úsporné 

Mezi největší přednosti praček od firmy AEG můžeme neoddiskutovatelně zařadit jejich nízkou hlučnost. Většina z nich totiž nepřesahuje během praní hodnotu hluku 51 decibelů, což je údaj i na dnešní dobu více než slušný. V praxi to znamená, že pračku zavřenou v koupelně ve vedlejším pokoji prakticky neuslyšíte. Dále se k přednostem praček AEG řadí jejich energetická úspornost a šetrnost. Drtivá většina z nich, třeba i tichá a prostorná AEG SoftWater, má energetickou třídu A+++, tedy nejvyšší možnou.  

Pračky AEG jsou proslulé i svým bohatým technologickým vybavením. Kromě již zmíněných aqua stop a odloženého startu nabízejí i další praktické a moderní programy a funkce. Jmenovitě například fuzzy logic, což je technologie založená na senzorech, jež dokáží prádlo zvážit a na základě toho určit potřebné množství vody a vhodný prací program. K zajištění bezpečnosti vašich ratolestí je pak nedílnou součástí praček AEG i dětská pojistka.  

Dostupné jsou přitom jak pračky standardních rozměrů s hloubkou nad 50 cm a šířkou více než 45 cm, tak i ty úzké, jež uvítají především majitelé malých koupelen. Jednoduše řečeno v nabídce automatických praček AEG si vybere vskutku každý. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Horká voda, ocet a pravidelné sušení zajistí levné vyčištění každé myčky nádobí

Není nic jednoduššího, než dát nádobí umýt do myčky. Ale kdo umyje myčku? V obchodech prodávají tablety, které...
více…

Parní pračka šetří čas, peníze i zdraví

Všichni, co jsme obdařeni ratolestmi, to známe. Množství prádla, které během týdne musíme vyprat, je velké a...
více…

Jak vybrat pračku? Kompletní průvodce

Pračka je spotřebič, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Týden co týden v útrobách svého bubnu přetočí...
více…

Používat či nepoužívat klec pro psa

Spousta lidí odmítá přepravovat psa v kleci nebo ji používat i v běžném domácím prostředí. Taková přepravka...
více…

Bezpečná domácnost pro naše nejmenší

Jakmile spustíme malé dítě na chvíli z dohledu, může se stát neštěstí. Proto je vhodné připravit předem...
více…

Židle aneb nezbytná součást domácnosti v mnoha ohledech. Jakou vybrat?

Při vybavování domácnosti nebo kanceláře jsou velkým tématem židle. Vybrat si totiž můžete z několika různých...
více…

Adventní kalendář vám může poskytnout jedinečné dárky

Vánoce se nezadržitelně blíží a ty největší e-shopy začínají pomalu připravovat zajímavé marketingové akce,...
více…

Pojištění nemovitosti v případě financování hypotečním úvěrem

Financování bydlení prostřednictvím hypotéky je jedním z nejzávažnějších rozhodnutí. I proto zde platí léty...
více…