Sítko do pisoáru Wave 3D Honeysuckle

Sítka do pisoárů se stávají téměř běžnou součástí pánských toalet. Může za to jejich multifunkčnost, designový vzhled a snadná aplikace. Americká firma Fresh Products tato sítka navíc neustále inovuje. Zatím nejnovovější verze se prodává pod názvem Wave 3D a koupit si ji můžete třeba v bílé barvě a originální vůní zimolezu.

sítko do pisoáru, drogerie, osvěžovač vzduchu, úklid toalety, vůně

Mimořádně účinný pohlcovač pachů

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o šetihran, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a speciální vonné látky.

Ekologické provedení 

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Inovace ve 3D provedení

Vonné sítko Wave 3D obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave, který se prodává po jednom kusu. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat. Sítko do pisoáru Wave 3D je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave. Ty jsou z obou stran šestihranu a jejich funkce je zredukovat rozstřikování moči a udržovat tím bezprostřední okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i ta, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Originální a elegantní vůně

Sítko do pisoáru Wave 3D Honeysuckle nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a decentní bílé barvě, dokonale ladící s bílou barvou běžné sanitární keramiky. Po rozbalení a vložení sítka do pisoáru ucítíte vyváženou kompozici bílých květů citrusů, hořkého pomerančovníku a zimolezu. To vše ještě umocňuje omamná vůně bílých květů jasmínu, elegantní levandule a mandlovníku, protkaná vůní čerstvé bazalky a listů kakostů. Vůně je elegantní a exotická, vhodná i na luxusní toalety. 

Nemáte rádi bílé vůně?

Sítko do pisoáru Wave 3D vyrábí firma Fresh Products ještě v několika dalších a neméně originálních vůních. Pokud vám nevoní zimolez a jasmín, můžete si koupit si můžete třeba elegantní vůni francouzské levandule, kterou najdete v sítku fialové barvy nebo nevtíravou vůni květů bavlny v sítku světle modré barvy. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechna sítka Wave 3D jsou balena po dvou kusech a prodávána za příznivou cenu. Pravidelnou výměnou a nákupem vonných sítek povýšíte úroveň pánské toalety. Vždyť čistota a vůně, to je základ nejen zdraví, ale i dobré nálady a příjemného pocitu. Proto s nákupem neváhejte a nešetřete na nepravém místě!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple

Unikátní a navíc ekologická sítka do pisoáru, to je příjemná vůně a vítaná pomoc při úklidu. Inovovaná vonná...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom

Lámete si hlavu s udržením čistoty a vůně na pánských toaletách? Levným a účinným řešením by mohlo být...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Citrus

Řešíte čistotu pisoárů a osvěžování vzduchu na pánských toaletách? S praktickým řešením přichází jednička...
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…

Carpex – prostorová vůně Big Boss 50 ml

Znáte prostorové vůně značky Carpex? Jedná se přírodní vonné esence, které se vkládají do aroma difuzéru téže...
více…

Vůně My Fresh Alpine Forrest

Interiérové vůně mohou zútulnit a osvěžit pobyt v uzavřených prostorech domů a bytů. Ale jsou také vůně, které...
více…

Verde Eco WC 0,75l – detergent pro očistu toalety (kachna)

Vyčistit toaletu lze běžnými postupy, ale také ekologickou cestou, bez použití drastické chemie, která ničí nejen...
více…

Verde Eco Disincrostante 1l – prostředek na vodní kámen

Vodní kámen je v místech s tvrdou a velmi tvrdou vodou běžná záležitost. Určitě je ale potřeba, nevzhledné...
více…

Verde Eco Bagno 0,75l – detergent pro očistu koupelen

Ekologické produkty se stále častěji stávají cílem nákupů, a to nejen u rodin a firem, kteří přísně dodržují...
více…

Pulivat con Igienizzante 0,75l – čistič WC (WC kachna) 6ks/kt

Čistá toaleta, to je téměř vždy zásluha kvalitních a dokonale účinných detergentů. Jen ty si dokáží  poradit...
více…