Sítko do pisoáru Wave 3D Cotton Blossom

Udržet veřejně přístupné toalety v pořádku, to není vůbec lehká práce. Proto se snaží prestižní výrobci moderní drogerie inovovat své léty ověřené výrobky, a tak co nejvíce ulehčit úklid. Své o tom ví i americká firma Fresh Products, která nabízí již třetí variantu voňavých a zároveň ekologických sítek do pisoárů. Prodává je pod označením Wave3 a nabízí v několika oblíbených vůních. 

bydlení, hygiena, pisoár

Aromatické sítko do pisoáru

Aromatické sítko šestihranného tvaru je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o oboustranný plastový šetihran, který se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a specifické vonné látky, které osvěžují vzduch v bezprostředním okolí pisoárů.

Ekologický výrobek

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Wave 3D- inovace osvědčeného produktu

Sítko do pisoáru Wave 3D Cotton Blossom obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave 2. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Rozpouští usazeniny a chrání čistotu okolo pisoáru

Sítko Wave 3D je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave 2 a ty jsou po obou stranách šestihranu. Bodlinky redukují rozstřikování moči a udržují tak okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i to, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Jemná vůně bavlníkového květu

Sítko do pisoáru Wave 3D Cotton Blossom nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a v příjemné modré barvě. Po rozbalení ucítíte nevtíravou květinovou vůni, které reprezentují květy bavlníků, růží a fialek společně se sladkou ovocnou vůní nektarinek a melounů. V základu exceluje santalové dřevo, hedvábí a pižmo. Vůně je jemná a uklidňující.

Máte rádi výraznější vůně?

Sítko do pisoáru Wave 3D vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a barvách. Nevyhovuje vám uklidňující vůně bavlníku? Tak zkuste třeba intenzivní a elegantní levanduli, kterou najdete v sítku fialové barvy nebo svěží citrusy v barvě žluté. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechna sítka Wave 3D jsou z ryze praktických důvodů balena po dvou kusech. Máte tak dva měsíce pohody na pánské toaletě. Příjemná vůně, to již dávno není přepych, ale nutnost!

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 3D Mango

Příjemná vůně a dokonalá čistota, to jsou priority domácí, ale i veřejné toalety. Udržovat v čistotě pisoáry...
více…

Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple

Unikátní a navíc ekologická sítka do pisoáru, to je příjemná vůně a vítaná pomoc při úklidu. Inovovaná vonná...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Citrus

Řešíte čistotu pisoárů a osvěžování vzduchu na pánských toaletách? S praktickým řešením přichází jednička...
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Mango

Hledáte osvěžovač vzduchu, který dokáže zpříjemnit vzduch na pánských toaletách, a navíc pomůže i s jejich...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Limitovaná série – summer/léto 2017

Vůně léta může vyvolat příjemné vzpomínky a dokonale osvěžit bytový i komerční prostor. Na to vsadil i přední...
více…

Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…

Sítko do pisoáru Wave Honeysuckle

Udržet svěží vzduch na toaletách, to není žádný problém, pokud si na pomoc pozvete účinné osvěžovače vzduchu....
více…