Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple

Unikátní a navíc ekologická sítka do pisoáru, to je příjemná vůně a vítaná pomoc při úklidu. Inovovaná vonná sítka Wave 3, vyrobená patentovanou technologií, nabízí americká firma Fresh Products a prodává v praktických sadách po dvou kusech. Vybrat si můžete třeba zajímavou vůni jablka s kořením.

drogerie, pisoár, vůně na toaletu, sítko do pisoáru

Unikátní červený šestihran

Aromatické sítko šestihranného tvaru je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o oboustranný plastový šestihran, který se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a specifické vonné látky, které osvěžují vzduch v bezprostředním okolí pisoárů.

Ekologický výrobek

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který nevylučuje žádné škodliviny, které by ohrožovaly lidské zdraví. 

Wave 3D - inovace osvědčeného produktu

Sítko do pisoáru Wave 3D obsahuje více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka, a také více vonných esencí než jejich předchůdce Wave 2. Dokonale eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Pomoc s udržováním čistoty

Sítko Wave 3D je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno delšími bodlinkami než jeho předchůdce Wave 2 a ty jsou po obou stranách šestihranu. Bodlinky redukují rozstřikování moči a udržují tak okolí pisoáru v čistotě. Navíc sítko v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Mezi oceňované vlastnosti patří i to, že vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Sladká vůně ovoce a koření

Sítko do pisoáru Wave 3D Spiced Apple nabízí firma Fresh Products v praktické sadě po dvou kusech a v tmavě červené barvě. Po rozbalení ucítíte sladkou vůni horkého jablečného nápoje s výrazným kořením. Kromě hřebíčku a skořice zavoní i jemné tóny broskví, hrušek, lesních plodů a sladkých pomerančů. V srdci vůně zazní i akord bílého jasmínu, ylang ylangu a krémového pižma. Vůně je hřejivá a povzbuzující. 

Nevoní vám hřejivé koření?

Sítko do pisoáru Wave 3D vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a barvách. Nevyhovuje vám hřejivá a povzbuzující vůně koření? Tak zkuste třeba elegantní levanduli, kterou najdete v sítku fialové barvy nebo svěží citrusy v barvě žluté. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechna sítka Wave 3D jsou z ryze praktických důvodů balena po dvou kusech. Dva měsíce se můžete těšit z příjemné a originální vůně. A pokud to nebyla ta správná volba nebo vás vybraná vůně již omrzela, příště sáhněte po jiné barvě. Se žádným vonným sítkem neuděláte chybu, ale výběr vůně je jen na vás.  

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 3D Cucumber Melon

Sítka do pánských toalet se stala hojně využívanou a hlavně ekologickou nezbytností frekventovaných toalet v...
více…

Verde Eco Disincrostante 1l – prostředek na vodní kámen

Vodní kámen je v místech s tvrdou a velmi tvrdou vodou běžná záležitost. Určitě je ale potřeba, nevzhledné...
více…

Verde Eco Bagno 0,75l – detergent pro očistu koupelen

Ekologické produkty se stále častěji stávají cílem nákupů, a to nejen u rodin a firem, kteří přísně dodržují...
více…

Puligen – vysoce kyselý sanitární čistič, 1l

Koncentrované prostředky úklidové chemie šetří naše ruce, prostory, obaly a také naši peněženku. Patří mezi ně i...
více…

Sítko do pisoáru Wave 2 Cotton Blossom

Lámete si hlavu s udržením čistoty a vůně na pánských toaletách? Levným a účinným řešením by mohlo být...
více…

Sítko do pisoáru Wave Kiwi Grapefruit

Osvěžující vůně v podobě sítka z voňavého termoplastu, to je ideální řešení nejen vůně, ale i hygieny na...
více…

Carpex – prostorová vůně Big Boss 50 ml

Znáte prostorové vůně značky Carpex? Jedná se přírodní vonné esence, které se vkládají do aroma difuzéru téže...
více…

Vůně My Fresh Alpine Forrest

Interiérové vůně mohou zútulnit a osvěžit pobyt v uzavřených prostorech domů a bytů. Ale jsou také vůně, které...
více…

Osvěžovač vzduchu Easy Fresh – Přístroj

Koupí osvěžovače vzduchu, jedničky na trhu s interiérovými vůněmi, americké firmy Fresh Products nikdy neuděláte...
více…

Vonná elipsa Remind Air Curve Cotton Blossom

Skrytá, přesto dokonale funkční? I tak by se dala nazvat vonná elipsa jedničky na trhu s interiérovými osvěžovači...
více…