Sítko do pisoáru Wave Cucumber Melon

Svěží vůně na pánských toaletách nemusí být problém, pokud využijete praktický osvěžovač vzduchu americké firm Fresh Products. Ta se řadí mezi špičky ve výrobě interiérových vůní a mezi její oblíbené výrobky patří sítka do pisoárů. Ta stačí rozbalit a vložit do pisoáru a o víc se již starat nemusíte.

vůně, bydlení, hygiena, toaleta, pisoár, osvěžovač vzduchu

Nenápadné kolečko s úctyhodným výkonem

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o nenápadné voňavé kolečko, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho kulatý tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a vonné látky, proto není na závadu, že se mírně smršťuje. 

Ekologicky příznivý termoplast

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který neobsahuje žádné látky, ohrožující lidské zdraví. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Měsíc s příjemnou vůní

Vonné sítko obsahuje 15x více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka. Eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. 

Brání ucpání odtokových cest

Sítko do pisoáru je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno bodlinkami, které redukují rozstřikování moči a udržuje tak okolí pisoáru v čistotě. Jeho působení v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Navíc, vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Příjemná a osvěžující vůně

Sítko do pisoáru Wave Cucumber Melon nabízí firma Fresh Products v jasně zelené barvě. V osvěžující a chladivé vůni ucítíte čerstvou okurkovou šťávu, květy jabloní, ale také tóny vodního melounu, zralého manga a citronové trávy. Vůně je jemná, příjemně chladivá a vitalizující.

Máte raději hřejivé nebo ovocné vůně?

Sítko do pisoáru Wave vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a k nim příslušných barvách. Nevoní vám chladivá a osvěžující okurka s melounem? Potom by vám mohlo zavonět sítko fialové barvy, které poskytne pánské toaletě luxusní vůni elegantní levandule. Nebo můžete zvolit jemnou vůni bavlníkových květů, kterou najdete v sítku modré barvy. Vybírat můžete z osmi zajímavých a neotřelých vůní. Všechny příjemně voní, jen každá vůně nemusí sednout každému nosu. Co někomu smrdí, jiný bere jako vůni snů a naopak. 

 

comments powered by Disqus