Sítko do pisoáru Wave Fabulous

Osvěžovač vzduchu na toaletě, to nemusí být jen vonná závěska. Své o tom ví i jednička na trhu s interiérovými vůněmi, americká firma Fresh Products. Ta přišla se zajímavým a ekologickým řešením vůně a čistoty pisoárů. V podobě sítka nabízí nejen příjemnou vůni, ale také snadnější údržbu této sanitární keramiky.

bydlení, toalety, pisoár, vůně, osvěžovač vzduchu

Vonné sítko s označení data výměny

Aromatické sítko je určeno k eliminaci nežádoucích pachů na pánských toaletách. Jedná se o nenápadné voňavé kolečko, které se vkládá přímo do pisoáru. Po svém obvodu má odtrhávací políčka, dle kterých si snadno nastavíte datum doporučené výměny sítka. Jeho kulatý tvar je univerzální, vhodný do všech typů pisoárů. Během působení v pisoáru sítko uvolňuje účinné pohlcovače pachů a vonné látky, proto není na závadu, že se mírně smršťuje. 

Ekologicky příznivý výrobek

Sítko bylo vyrobeno z vonného termoplastu, který obdržel atest VOC, platný v Evropě i USA. Ten hodnotí výrobek jako ekologicky příznivý produkt, který neobsahuje žádné látky, ohrožující lidské zdraví. 

Přírodní vonné esence

Vonné sítko obsahuje 15x více přírodních vonných esencí než běžná vinylová sítka. Eliminuje nežádoucí pachy a výrobce garantuje standardní uvolňování vůně celý měsíc po jeho vložení do pisoáru. Výbornou zprávou je i to, že se dá 100% recyklovat.

Rozpouští usazeniny

Sítko do pisoáru je flexibilní a má praktický transparentní design, který umožňuje náhled do odpadových cest. Je opatřeno bodlinkami, které redukují rozstřikování moči a udržuje tak okolí pisoáru v čistotě. Jeho působení v místě odtoku účinně zabraňuje nechtěnému ucpání pisoáru, třeba spadlým předmětem. Navíc, vonné esence rozpouští usazeniny a redukují tak čas, potřebný k pravidelné hygieně pisoáru až o polovinu. Při používání sítek do pisoáru Wave již není třeba používat jiné dezinfekční a dezodorační přípravky. 

Elegantní a svěží vůně

Sítko do pisoáru Wave Fabulous nabízí firma Fresh Products ve fialové barvě a po vložení do pisoáru ucítíte příjemnou a elegantní vůni levandule, podpořenou tóny citrusů, sladkého dřeva, krémového pižma a jantaru. Vůně je velice příjemná a elegantní, vhodná i do luxusních toalet nejlepších hotelů a toalet v reprezentativních firemních budovách.

Nepatří vůně levandule mezi vaše oblíbené?

Sítko do pisoáru Wave vyrábí firma Fresh Products v několika originálních vůních a k nim příslušných barvách. Pokud vám nevoní levandule, koupit si můžete energickou vůni citrusů, kterou najdete v sítku žluté barvy nebo sladké exotické ovoce v oranžovém sítku. Jemnou vůni bavlníkových květů najdete v sítku modré barvy a svěží okurku s melounem v sítku barvy zelené. Na výběr máte z 8 zajímavých a originálních variant. Všechny působí příjemně a je jen na vás, které vůni dáte přednost.

 

comments powered by Disqus