Sprejová vůně Concept Finesse

Svěží vůně v bytě milujeme. A není to jen tím, že vyzdvihnou péči, kterou úklidu interiéru věnujeme, ale zkrátka také proto, protože ve svěžím vzduchu se dobře dýchá a pobývá. Svěží vůně nabízí i přední firma na výrobu interiérových vůní a jejich automatických dávkovačů, firma P+L Systems. V řadě vrstvených vůní řady Concept ji najdete pod názvem Finesse. 

vůně, bydlení, interiérový osvěžovač vzduchu

Praktický dávkovač 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Vonné esence, vrstvené vůně nebo vůně známých parfémů

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vrstvené vůně řady CONCEPT, ale také vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, založenou na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Svěží vůně čistoty

Sprejová vůně Concept Finesse je svěží vrstvená vůně, připomínající čerstvě vyprané prádlo, ošetřené příjemnou květinovou aviváží. Dokonale vyvážený luxusní parfém se rozvíjí po celý den a dává tak vyniknout jednotlivým, ryze květinovým tónům. Tuto interiérovou vůni milují ženy. Proto je vhodná zejména na pracoviště s dámským osazenstvem, na dámské toalety, umývárny a šatny. Úroveň intenzity 4. 

Neokouzlila vás svěží květinová vůně?

Nemáte rádi květinové vůně? Tak si vyberte třeba silnou bylinnou vůni Adrenalin Kick nebo vůni čerstvě posečené trávy Freshly Cut Grass. Hodně záleží nejen na tom, zda interiérovou vůni vybíráte pro muže či ženy, ale také na prostoru, ve kterém bude osvěžovač umístěný. Příjemná vůně na toaletě nemusí příjemně působit v jiné části interiéru. Nezapomínejte také na to, že nastavení menší intenzity šetří nejen peníze, ale často je i více vítané. A to nejen osobami, které jsou v tomto prostředí nucení pobývat dlouhé hodiny.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude...
více…

Carpex – prostorová vůně Oriental Blossom 50 ml

Aroma difuzéry představují ekonomický a zároveň ekologický způsob, kterým dostáváme do interiérů svěží,...
více…

Carpex – prostorová vůně Dark Sapphire 50 ml

Aroma difuzéry patří mezi nejmodernější produkty, které jsou na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu. Jejich...
více…