Sprejová vůně Concept Refreshing

Dokonale vrstvené vůně, které se po celý den rozvíjejí do jednotlivých tónů, to jsou luxusní interiérové parfémy řady Concept. Na trh je dodává firma P+L Systems. S každou vůní této řady si kupujete jedinečný čichový, ale i emocionální zážitek. A stejně tomu je také u sprejové vůně s názvem Refreshing, která má svěžest nejen ve svém názvu. Používat ji můžete samostatně, ale své hlavní místo má v automatickém dávkovači, se kterým se již nemusíte o kvalitu vzduchu v interiéru vůbec starat.

bydlení, osvěžovač vzduchu, interiér

Automatický dávkovač vůně P+L Systems 

Dávkovač vůně P+L Systems účinně a zároveň ekonomicky provoní střední a větší prostory. Má kapacitu až úctyhodných 100 m3. Ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie, protože pracuje na baterie. Firma, původem z Anglie, nabízí dávkovače v bílé barvě nebo pochromované, v klasických, ale i kompaktních rozměrech. Ideální je, umístit dávkovač na zeď nebo vyvýšené místo. Snadno se instaluje pomocí hmoždinek a šroubů, které jsou součástí balení. 

Vysoce koncentrované přírodní esence

K dávkovačům vůně P+L Systems je dispozici široký výběr náplní, které mají obsahují přírodní vysoce koncentrované éterické oleje (koncentrace 15%) a antioxidanty. Ty neutralizují pachy tím, že na sebe vážou jejich molekuly. Ve výsledku se interiérem rozline svěží, jemná a nedráždivá vůně. Složení vůně je naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné, opatřené certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti IFRA. Vůně nedráždí dýchací ústrojí osob ani domácích mazlíčků. Jedna náplň obsahuje 270 ml, které odpovídají 3 000 dávkám vonné esence. Výdrž náplně se řídí tím, v jak velkém prostoru je třeba osvěžit vzduch, požadovanou intenzitou vůně a tím, kolik dní a kolik hodin bude dávkovač v provozu. Většinou se jedná o 30-60 dní. Vůně se vyrábějí v Evropě. Koupit si můžete vrstvené vůně řady CONCEPT, ale také vůně řady CLASSIC, které tvoří kombinace vonných esencí nebo řadu PRECIOUS, založenou na luxusních vůních, připomínajících známé parfémy. Náplně můžete používat v dávkovačích P+L systém nebo také samostatně.

Svěží výtažky z bylin a ovoce

Sprejová vůně Concept Refreshing je lahodná a osvěžující vůně bylinek a ovoce. Ucítíte v ní příjemné tóny chladivého eukalyptu, máty peprné, kterým úspěšně sekundují jiskřivé tóny šťavnatého grapefruitu a citronu. Vůně je určena zejména do ženského kolektivu, přestože může vonět i některým mužům. Své uplatnění najde na toaletách, umývárnách, šatnách a chodbách. Úroveň intenzity 4. 

Nepotřebujete osvěžit?

Nepotřebujete osvěžit a příjemně ochladit? Tak si vyberte třeba hřejivou vůni skořice Fruits Cinnamon nebo pudrovou vůni, připomínající voňavá miminka Baby Powder. Vybrat si můžete podle toho, zda potřebujete vůní pouze neutralizovat typický zápach (kuchyně, toalety...) nebo od vůně vyžadujete i něco víc. Potřebujete povzbudit, podpořit relaxaci nebo navodit příjemnou atmosféru k důležitému jednání? K tomu všemu vám může být dobře zvolená vůně nápomocná. 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sprejová vůně Fruits Citrus

Vůně citrusů a jejich kůry je oblíbená nejen u gurmánů, ale také u vývojářů vůní renomovaných značek parfémů...
více…

Sprejová vůně Classic Freshly Cut Grass

Mezi typické letní vůně, které nám léto nabízí, patří i vůně čerstvě posečené trávy. Ale proč si tak...
více…

Sprejová vůně Precious Amethyst

Luxusní interiérové vůně dokáží pozvednout úroveň téměř každého interiéru. Mezi top vůně, které do této...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Precious Sapphire

Je vám příjemný závan lehké kolínské vody? Pokud ano, tak si nejspíš vyberete příjemnou bytovou vůni řady...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…

Sítko do pisoáru Wave Mango

Ekologie a výrobky z plastu? I to můžete být pro životní prostředí nezatěžující varianta. Zvlášť, když se...
více…

Osvěžovač vzduchu Eco Air Kiwi Grapefruit

Sháníte spolehlivý osvěžovač vzduchu do větších prostor? Osvěžovač, který nebude dráždit dýchací cesty, bude...
více…

Carpex – prostorová vůně Oriental Blossom 50 ml

Aroma difuzéry představují ekonomický a zároveň ekologický způsob, kterým dostáváme do interiérů svěží,...
více…

Carpex – prostorová vůně Dark Sapphire 50 ml

Aroma difuzéry patří mezi nejmodernější produkty, které jsou na trhu s interiérovými osvěžovači vzduchu. Jejich...
více…