Matrace - Informace o matracích

Kvalita matrace se podepíše na našem zádovém svalstvu nezávisle na tom, zda jsme zvolili přirozenou polohu pro naši páteř. Navíc lidské tělo věkem ztrácí schopnost uvolnit se. Proto je třeba vybírat kvalitní matrace a nechat své tělo odpočívat na kvalitních matracích.
Aby vaše hledání vedlo k úspěšnému konci, nabízíme vám seznam nejlépe hodnocených webů na internetu. Kde najdete veškeré informace ke kvalitnímu a zdravému spaní.

Informace o matracích

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Spánek je důležitá součást našeho života a matrace velkou mírou ovlivňuje naše zdraví. Nejeden nešťastník se bude celé noci vrtět a hledat místečko pro bolavé či unavené tělo, místo toho, aby se konečně rozhodl pro kvalitní spaní na kvalitní matraci. 

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o matracích:

  1. http://matrace.purtex.cz/ - firma Purtex je předním českým výrobcem zdravotních matrací, pojeného lehčeného polyurethanu, viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. Kromě PUR matrací vyrábí například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové a jiné. Dále najdete v sortimentu postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.
  2. http://www.matrace-vegas.cz/ -  firma nabízí celou škálu matrací. Ortopedické, pružinové, latexové a dokonce taštičkové matrace. Dále i lamelové rošty, anatomické polštáře a postele. Užitečnou pomůckou na webu je inteligentní vyhledávač matrací a roštů, umožňující rychlé a pohodlné nalezení vhodné matrace podle zadaných parametrů.
  3. http://www.zdravazada.cz/ -  naleznete zde široký sortiment výrobků, který obsahuje velký výběr z mnoha typů zdravotních matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů. Vyrobí vám na vaše přání atypický tvar matrace a dopraví vám jej zcela zdarma po celé České republice. Na matrace se můžete podívat na jedné z kamenných prodejen.
  4. http://www.davlen.cz/ -  naleznete zde užitečné informace, jak si správně vybrat pohodlnou a kvalitní matraci. Společnost se věnuje několik let internetovému i přímému prodeji. Web je plný i doplňkového prodeje. Naleznete zde i přikrývky, přehozy, povlečení a jiných zajímavých doplňků.
  5. http://www.matrace-ostas.cz/ - nemáte-li jasnou představu o budoucí podobě vaší matrace a nebo nejste odborníci na výběr matrace, je tento web nejlepším místem pro váš výběr. Společnost se řídí třemi body - kvalita, cena a rychlost. Naleznete zde matrace všech cenových skupin i druhů materiálu. Jakmile si vyberete vaši matraci, která splňuje vaše požadavky, začne výrobní proces a firma vám dodá matraci zdarma až do domu.
  6. http://www.matrace-comfort.cz/cs – webové stránky firmy matrace-comfort s komplexní nabídkou všech druhů matrací i roštů. Užitečnou pomůckou ne webu je inteligentní vyhledávač matrací, umožňující rychlé nelezení vhodné matrace podle zadaných kritérií.
  7. http://www.matrace-matex.cz/ - velice přehledný web s užitečným vyhledávačem, který vám umožní rychlé nalezení vhodné matrace. Firma se zabývá výhradně výzkumem, výrobou a prodejem zdravotních matrací, lamelových roštů, lůžkovin, postelových systémů a ostatního příslušenství.Odborníci vám poradí s vaším výběrem a odpoví na vaše otázky.
  8. http://www.matrace-unar.cz/ - firma je českým výrobcem matrací, lamelových roštů, čalouněného nábytku a doplňkového sortimentu. Zabývá se také výrobou postelí tzv. boxspringů určených pro hotelové zařízení. Přísnými kontrolami kvality, certifikovanými materiály společně s výrobními postupy podmíněnou vyspělou technologií vám zaručují vyšší standart kvality výrobků.
  9. http://www.sleepcentrum.cz/matrace/ - web nabízí širokou škálu různých druhů matrací z různých materiálů. Zákazník si vybere pro něj tu nejvhodnější variantu. Matrace vyrábí ze zdravotně nezávadného materiálu, které jsou neutrální vůči roztočům a plísním- vhodné i pro alergiky. Rádi vám poradí, která matrace  či rošt bude pro vás vhodný a splní vaše požadavky.
  10. http://www.perdormire.cz/ - značka PerDomire přináší kolekci matrací vyrobených ze studených pěn, viskoelastických pěn a bio pěn. Firma používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Kromě matrací nabízejí polštáře, rošty a postele. Všechny produkty si můžete koupit a prohlédnou  v prodejnách po celé ČR.
 

comments powered by Disqus


Podobné články


Sítko do pisoáru Wave 2 Spiced Apple

Čistota toalet a příjemná vůně, to nemusí být jen záležitost toalet v luxusních hotelích. Snadným řešením...
více…

Tropical Fusion Lush Oasis

Kdo by nechtěl mít z interiéru s běžnými pachy svěží oázu? Určitě je to lákavá, i když ne nesplnitelná...
více…

Tropical Fusion Exotic flowers

Vůně exotických květin nemusí provázet jen vaši návštěvu skleníku v botanické zahradě nebo dobrodružnou...
více…

Tropical Fusion Citrus Burst

Jednoduché citrusové vůně dokáží perfektně eliminovat zápach, osvěžit a zároveň potěšit. Ale co, když je těch...
více…

Sprejová vůně Fruits Vanilla

Hřejivá vůně vanilky dokáže navodit momentální příjemnou atmosféru, potlačit stres a vyvolat příjemné...
více…

Sprejová vůně Classic Green Apple

Vůně ovoce příjemně osvěží a vyvolá vzpomínky na krásné letní dny, kdy ovoce zrálo. Své o tom ví i přední...
více…

Sprejová vůně Classic Cherry

Máte rádi ovocné vůně? Tak proč se z nich netěšit i v měsících, kdy vůně ovoce může vyvolat milou vzpomínku na...
více…

Sprejová vůně Classic Baby Powder

Chcete aby byl váš interiér voňavý, ale zároveň tak úplně nevoněl? Preferujete vůní čistoty před těžkými...
více…

Classic Wild Orchid

Firma P+L Systems nabízí řadu zajímavých a originálních vůní. Pro milovníky dřevitých vůní je připravena doslova...
více…

Classic Summer Fresh

Svěží letní vůně v interiéru i v chladných zimních měsících? A proč ne! Stačí si jen správně vybrat. Letní...
více…