Matrace - Informace o matracích

Kvalita matrace se podepíše na našem zádovém svalstvu nezávisle na tom, zda jsme zvolili přirozenou polohu pro naši páteř. Navíc lidské tělo věkem ztrácí schopnost uvolnit se. Proto je třeba vybírat kvalitní matrace a nechat své tělo odpočívat na kvalitních matracích.
Aby vaše hledání vedlo k úspěšnému konci, nabízíme vám seznam nejlépe hodnocených webů na internetu. Kde najdete veškeré informace ke kvalitnímu a zdravému spaní.

Informace o matracích

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Spánek je důležitá součást našeho života a matrace velkou mírou ovlivňuje naše zdraví. Nejeden nešťastník se bude celé noci vrtět a hledat místečko pro bolavé či unavené tělo, místo toho, aby se konečně rozhodl pro kvalitní spaní na kvalitní matraci. 

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o matracích:

  1. http://matrace.purtex.cz/ - firma Purtex je předním českým výrobcem zdravotních matrací, pojeného lehčeného polyurethanu, viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. Kromě PUR matrací vyrábí například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové a jiné. Dále najdete v sortimentu postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.
  2. http://www.matrace-vegas.cz/ -  firma nabízí celou škálu matrací. Ortopedické, pružinové, latexové a dokonce taštičkové matrace. Dále i lamelové rošty, anatomické polštáře a postele. Užitečnou pomůckou na webu je inteligentní vyhledávač matrací a roštů, umožňující rychlé a pohodlné nalezení vhodné matrace podle zadaných parametrů.
  3. http://www.zdravazada.cz/ -  naleznete zde široký sortiment výrobků, který obsahuje velký výběr z mnoha typů zdravotních matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů. Vyrobí vám na vaše přání atypický tvar matrace a dopraví vám jej zcela zdarma po celé České republice. Na matrace se můžete podívat na jedné z kamenných prodejen.
  4. http://www.davlen.cz/ -  naleznete zde užitečné informace, jak si správně vybrat pohodlnou a kvalitní matraci. Společnost se věnuje několik let internetovému i přímému prodeji. Web je plný i doplňkového prodeje. Naleznete zde i přikrývky, přehozy, povlečení a jiných zajímavých doplňků.
  5. http://www.matrace-ostas.cz/ - nemáte-li jasnou představu o budoucí podobě vaší matrace a nebo nejste odborníci na výběr matrace, je tento web nejlepším místem pro váš výběr. Společnost se řídí třemi body - kvalita, cena a rychlost. Naleznete zde matrace všech cenových skupin i druhů materiálu. Jakmile si vyberete vaši matraci, která splňuje vaše požadavky, začne výrobní proces a firma vám dodá matraci zdarma až do domu.
  6. http://www.matrace-comfort.cz/cs – webové stránky firmy matrace-comfort s komplexní nabídkou všech druhů matrací i roštů. Užitečnou pomůckou ne webu je inteligentní vyhledávač matrací, umožňující rychlé nelezení vhodné matrace podle zadaných kritérií.
  7. http://www.matrace-matex.cz/ - velice přehledný web s užitečným vyhledávačem, který vám umožní rychlé nalezení vhodné matrace. Firma se zabývá výhradně výzkumem, výrobou a prodejem zdravotních matrací, lamelových roštů, lůžkovin, postelových systémů a ostatního příslušenství.Odborníci vám poradí s vaším výběrem a odpoví na vaše otázky.
  8. http://www.matrace-unar.cz/ - firma je českým výrobcem matrací, lamelových roštů, čalouněného nábytku a doplňkového sortimentu. Zabývá se také výrobou postelí tzv. boxspringů určených pro hotelové zařízení. Přísnými kontrolami kvality, certifikovanými materiály společně s výrobními postupy podmíněnou vyspělou technologií vám zaručují vyšší standart kvality výrobků.
  9. http://www.sleepcentrum.cz/matrace/ - web nabízí širokou škálu různých druhů matrací z různých materiálů. Zákazník si vybere pro něj tu nejvhodnější variantu. Matrace vyrábí ze zdravotně nezávadného materiálu, které jsou neutrální vůči roztočům a plísním- vhodné i pro alergiky. Rádi vám poradí, která matrace  či rošt bude pro vás vhodný a splní vaše požadavky.
  10. http://www.perdormire.cz/ - značka PerDomire přináší kolekci matrací vyrobených ze studených pěn, viskoelastických pěn a bio pěn. Firma používá nejnovější materiály speciálně vyvinuté renomovanými společnostmi. Kromě matrací nabízejí polštáře, rošty a postele. Všechny produkty si můžete koupit a prohlédnou  v prodejnách po celé ČR.
 

comments powered by Disqus


Podobné články


Efektivní odhlučnění pro příjemné bydlení a klidný spánek

Vadí vám hluční sousedé? Poradíme vám, jak s nimi vyběhnout. A nemusíte se pouštět hned do sousedských válek,...
více…

Plakáty na zeď: Motivů se najde spousta, tady jsou ty nejznámější

Když se řekne plakát, mnohým se vybaví večerníček pojednávající o klucích z plakátů. Jednalo se o dvě...
více…

Obraz sluší každému interiéru. Ale musí být na správném místě

Jak snadno a rychle navodit v místnosti specifickou atmosféru v jakékoliv místnosti? Možností je samozřejmě více, ale...
více…

Dřevo má antibakteriální účinky, které ale úpravami potlačujeme

Dřevo je v interiéru ceněnou přírodní surovinou. A to nejen proto, že se na něj dobře kouká a pěkně voní. Dřevo...
více…

Designová svítidla – neviditelná i extravagantní

Svítidla jsou v interiéru především funkční záležitostí, designéři vás ale vyvedou z omylu, pokud si myslíte,...
více…

Barvení vajec patří k Velikonocům, ale byt se dá velikonočně vyzdobit i jinak

Nebaví vás barvení vajíček? Obzvláště, když vajíčka jsou drahá a malí koledníci stejně raději sáhnou po těch...
více…

Matrace nemusí být nejdražší, ale měla by plně vyhovovat potřebám uživatele

Na úvod vás můžeme uklidnit, protože nic takového jako dokonalá matrace neexistuje. Není ani žádný jediný správný...
více…

Zařízení interiéru chce styl

V případě, že se rozhodnete pustit do zařizování nebo rekonstrukce interiéru, měli byste mít jasno v tom, jaký styl...
více…

Zdravotní matrace - záruka zdravého spánku

Na kvalitu spánku má vliv řada faktorů. Kromě psychické pohody před spaním je důležitá pohodlná postel. A postel,...
více…

Jak oživit holé stěny v bytě či domě?

Holé stěny se již dávno nenosí. Ale na druhou stranu, přeplácané také nejsou nic moc. V módě začínají být i...
více…