Svítidla a osvětlení - nejlépe hodnocené weby v roce 2020

Požadavky na bydlení se rok na rok zvyšují, což s sebou přináší vyšší nároky na funkčnost i design osvětlení interiéru. Do popředí se v posledních letech dostávají myšlenky originality a hravosti. O tom svědčí i zvýšený důraz na barevnost a neobvyklý design interiérových svítidel. Objevíte ho v materiálech a tvarech. Ať už vybíráte svítidla závěsné, stojanové, stolní, zda nástěnné. Všechny podléhají pravidlům hravosti a nevšednosti. Prvky jako lesklé sklo, textil, potisk, přidání plastů, či atypických kovů vše může osvětlit i váš prostor.

Osvětlení - Informace o osvětlení

Nejlépe hodnocené weby na internetu

Nabízíme seznam nejlépe hodnocených webů na internetu, kde najdete všechny potřebné informace k realizaci pohádkového osvětlení vašeho domova. Než svůj sen začnete realizovat,  doporučujeme navštívit tyto stránky, kde se se vším podrobně seznámíte.

Doporučujeme navštívit tyto webové stránky, kde najdete potřebné informace o osvětlení:

  1. http://www.svett-svitidel.cz/ - na stránkách si vybere ze širokého sortimentu svítidel od českých i zahraničních výrobců. Některé zboží můžete zakoupit v e-shopu, kompletní sortiment osvětlení vám rádi představí ve světelném studiu. Vyberete si zde ze široké škály klasických i moderních interiérových svítidel(závěsná, stropní, nástěnná,stolní, stojací a mnoho dalších), ale také z venkovních svítidel.
  2. http://www.svitidla-osvetleni.cz/ - na webu si vyberete ze široké palety svítidel pro osvětlení interiéru i exteriéru. Naleznete zde svítidla do bytu, kanceláře i na zahradu. Rádi vám poradí s výběrem osvětlení tak, aby splňovalo nejen estetické, ale i technické požadavky. Připraví pro vás světelně-technické studie, pomůže doladit projektovou dokumentaci, navrhne ideální řešení pro osvětlení požadovaných prostor.
  3. http://www.massive.cz/ - přehledně zpracovaný internetový obchod s velkou škálou svítidel, které si vyhledáte v přehledném vyhledávači. Vámi vybrané zboží si  můžete zakoupit i v kamenné prodejně. Firma je partnerem celé řady významných firem zabývající se výrobou osvětlení a světelných zdrojů.
  4. http://www.corajicin.cz/ - firma nabízí svítidla, které lze osadit úspornými světelnými zdroji, které jsou velmi žádané. Dobře zvolené osvětlení vytvoří pomocí svítidel dokonalé harmonické prostředí. Vybere si svítidla do kanceláře, interiéru i exteriéru. S výběrem svítidla vám velice rádi poradí.
  5. http://www.rent.cz/ - najdete zde svítidla všech cenových kategorií od mnoha českých a zahraničních výrobců. Firma klade důraz na kvalitu, solidnost a spolehlivost. Využijete dlouholetých zkušeností z mnoha realizovaných projektů v rozsahu od bytu přes kanceláře , školy, sportovní a zdravotnické zařízení.
  6. http://www.rajsvitidel.cz - společnost nabízí jak velkoobchod s osvětlením, který obsahuje základní sortiment pro veřejné, interiérové osvětlení pro maloobchodníky. Veškerý sortiment je dostatečný pro kvalitní údržbu a opravy veřejného osvětlení měst a obcí, interiérů. Také nabízí maloobchod, který je naplněn širokým výběrem osvětlení pro každého zákazníka. Na webu si můžete také pohodlně nakoupit v přehledném e-shopu.
  7. http://www.profilighting.cz/ - bohatá nabídka ventilátorů i stropního osvětlení, moderní i úsporné. Nabízí klasická svítidla, bodová, vestavná, pod kuchyňskou linku, lampy i lampičky na čtení, nájezdová svítidla. Rádi vám poradí a připraví návrh osvětlení kuchyně, koupelny, či akvária to vše vám na požádání odborně zapojí a nainstalují.
  8. http://www.sandria.cz/ - internetový obchod s širokou nabídkou svítidel v moderním i klasickém provedení. Svítidla pro bytové a komerční prostory, venkovní i interiérové. Nabízená svítidla lze osadit úspornými světelnými zdroji, které jsou dnes velmi žádané. Volbu osvětlení je nezbytné dobře promyslet již při samotné rekonstrukci. S výběrem vám velice rádi poradí.
  9. http://www.dfk-servis.cz/osvetleni - velice profesionální internetový obchod , který nabízí bohatý výběr vnitřního a venkovního osvětlení s přímým odběrem v jednom z největších velkoobchodních skladů. K nabízeným službám patří projekční činnost, návrhy řešení osvětlení a poradenství, včetně výpočtů, grafických 3D vizualizací.
  10. http://www.hagos.cz/ - přehledně zpracovaný web s internetovým obchodem českého výrobce, firmy Lucis,s.r.o. Prezentují dekorativní svítidla navržená mladými českými designéry. Základním prvkem většiny osvětlení je ručně foukané trojvrstvé sklo. Cílem společnosti je kvalita, funkčnost svítidel a spokojenost zákazníka.

 

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Chcete do koupelny bezpečné osvětlení?

Zakázané ovoce nejvíce chutná. Ve skrytu duše určitě každý z nás přizná, že někdy v životě porušil pravidla....
více…

Jak na osvětlení koupelny?

I vám se někdy ráno v koupelně stává, že nepoznáváte tvář, která se na vás dívá ze zrcadla? Příčinu nemusíte...
více…

Jak na osvětlení kuchyně?

Pro osvětlení v kuchyni platí stejná pravidla jako pro osvětlení v ostatních prostorech v bytě nebo rodinném domě. I...
více…

Jak na správné osvětlení místností?

Správně navržené osvětlení dokáže udělat nejen s prostorem, ale i s naší psychikou úplné divy. Pokud budeme mít...
více…

Jak na doplňkové osvětlení interiéru?

Doplňkové osvětlovací prvky umístěné ve stropě, na stěnách, volně stojící nebo zakomponované do ostatních...
více…

Jak na osvětlení interiéru?

Ačkoli světlo v interiéru vnímáme víceméně podvědomě, právě ono velkou měrou ovlivňuje naši psychiku a určuje...
více…

Jaké osvětlení si vybrat?

Klasické, halogenové, či úsporné žárovky? Úsporné zářivky je vhodné používat v místnostech, kde se jimi...
více…

Když chcete od podlahy víc, vyberte si podlahovou rigidní krytinu Allure

Otázka podlah je při zařizování útulného domova zásadní. Hlavní roli přitom hraje nejen dekor podlahy, který budete...
více…

Jak vybrat nástěnné hodiny podle moderních trendů

Při plánování interiéru je třeba myslet na celou řadu detailů. A jedním z nich je i výběr časoměřiče. Ano,...
více…

Rostoucí ceny nemovitostí vytlačují mladé rodiny do menších bytů a z velkých měst

K dlouhodobě rostoucím cenám nemovitostí se v posledních měsících přidaly další faktory, které se již významně...
více…