Sušičky AEG předčí své konkurenty

Sušičky se stále častěji objevují v našich domácnostech. Dokážou během pár desítek minut vysušit vyprané prádlo, načechrat ho a vypnout, aby se nemuselo žehlit. Pokud vám stará sušička dosloužila nebo uvažujete o své první sušičce v životě, svěřte se s důvěrou do rukou značky AEG. V čem jsou její sušičky výjimečné?

Sušička AEG

Modelové řady sušiček AEG

V sušičkách AEG změkčíte své spodní prádlo, oblečení i ručníky. Disponují chytrými technologiemi, díky kterým můžete sušit i jemné materiály, jako je vlna nebo hedvábí. V obchodech a e-shopech můžete narazit na různé modelové řady, z nichž nejnovější jsou

6000 Series, 7000 Series a 8000 Series. Tyto sušičky zvládnou usušit 7 až 9 kilogramů prádla a jejich součástí jsou různé systémy a technologie.

 

Šetrné sušení jemného a funkčního oblečení

V sušičkách AEG snadno, rychle a šetrně vysušíte vlněné svetry, a to díky technologii AbsoluteCare®. Nastavit si můžete pohyby bubnu a teplotu sušení. A jakým způsobem se vlněné oblečení suší? Svetry se rozloží na stěnu bubnu, což napodobuje sušení na podložce. Díky tomu se svetry nesrazí a nemění svůj tvar. Tato technologie se hodí také na sušení funkčního oblečení a nejjemnějších oděvů, například z hedvábí.

 

Sušičky AEG se přizpůsobí vašemu prádlu

Sušičky jsou vybaveny technologií ProSense® se senzory vlhkosti a teploty. S těmito senzory umí sušička vyhodnotit, jak dlouho má nastavit čas sušení a na jakou teplotu má prádlo sušit. Navíc nastaví spotřebu energie podle obsahu sušičky. Častým praním a sušením dochází k poškozování vašeho oblečení. Vnitřek sušiček tvoří jemný buben, který zajišťuje lepší proudění vzduchu přes oblečení. Výsledkem je měkké prádlo bez záhybů a pomačkání. Sušičky AEG zamezují tomu, aby se oblečení nadměrně přesušovalo a přispívají k tomu, aby si zachovalo svůj vzhled i po mnoha praních a sušeních.

 

Další funkce sušiček AEG a záruka na motor

Sušičky AEG disponují odloženým startem, vysokým počtem programů, dětskou pojistkou, displejem, energeticky úspornou kondenzační technologií, senzorem upravujícím sušení, nízkou hlučností a tepelným čerpadlem, které umožňuje sušit i při nízkých teplotách. Tato společnost vám dává na výběr ze čtyř možností, jakým způsobem chcete sušičku otevírat. Sušičky jsou vybaveny reverzibilními dvířky se speciálním systémem uchycení. Společnost AEG poskytuje až celoživotní záruku na motor v sušičkách, ale záleží model od modelu.

 

Sušičky AEG si jednoduše zamilujete. V testech nezávislých organizací vycházejí nejlépe a spokojenost zákazníků dokazuje, že tyto sušičky patří mezi špičku. Nejvíce modelů má energetickou třídu A++ nebo A+++ pro maximální úsporu energie. Tyto sušičky vám můžeme jen doporučit a nebudete nikdy zklamáni, že jste se pro ně rozhodli. Pořiďte si je např. na Alze, kde máte podrobný popis každé sušičky.

 

comments powered by Disqus


Podobné články


Pračky s vrchním plněním se lehce obsluhují a vejdou se takřka všude!

Bez automatické pračky by nemohla fungovat žádná rodina ani jednotlivci. Efektivně v ní vyperete prádlo, odstraníte...
více…

Nákup pračky: co všechno si před nákupem rozmyslet?

Automatické pračky dobyly v minulosti svět. S první elektrickou pračkou přišel v roce 1906 Američan Alva J. Fischer...
více…

Pračky s předním plněním se hodí do prostornější koupelny

Pračky s předním plněním mají řadu výhod. Tento typ pračky bude vyhovovat početným rodinám, ale nikdo neříká,...
více…

Od ručního strojku ke kuchyňskému robotu

Dříve než se přišlo na myšlenku pohánět kuchyňské strojky elektromotorem, v domácnostech se používaly strojky s...
více…

Parní pračka šetří čas, peníze i zdraví

Všichni, co jsme obdařeni ratolestmi, to známe. Množství prádla, které během týdne musíme vyprat, je velké a...
více…

Domácí spotřebiče pro velkou rodinu

Ve vícečlenné domácnosti, kde se vaří, pere, nakupuje, určitě využijete domácí spotřebiče XXL. Na trhu je jich...
více…

Základní části šicího stroje

Šicí stroje se liší podle značky a modelu, fungují však stejným způsobem a mají stejné základní...
více…

Typy šicích strojů

Šicí stroje se používají na sešívání látek pomocí nití. V roce 1846 patentoval E. Howe první funkční šicí...
více…

Problémy u šicích strojů

Howeovův vynález šicího stroje kolem roku 1845 byl nejprve považován za ohrožení pro krejčí a švadleny, uvádí...
více…