Vánoce 2022 v duchu aktuálních trendů

Existují věci, které k Vánocům patří. Ať už se jedná o vánoční dekorace, ozdobený strom nebo například adventní věnce. Toužíte-li se o Vánocích řídit nejnovějšími trendy, přinášíme vám několik položek, co musíte mít, ale i seznam těch, které letos raději ponechejte ve skříních.

vánoční dekorace, vánoční stromky, Vánoce 2022, vánoční ozdoby
Zdroj obrázku: Ewalds.cz

S počtem vánočních dekorací v interiéru to nepřehánějte

Vánoční dekorace mají pomáhat navodit tu správnou atmosféru. Nesmí jich být v interiéru moc a musí spolu jakýmkoliv způsobem ladit. Ať už je spojuje to, že jsou vyrobeny ze stejného materiálu nebo spolu ladí barevně. Snažte se držet pravidla, že méně je více.

Na co letos zapomeňte a nechte odpočívat v minulosti

Trendy jsou ovšem i nekompromisní. Proto letos zapomeňte na tradiční vánoční vlasy, co se házejí na vánoční stromky a odrážejí světlo. Nejenom, že se jich špatně zbavuje, ale letos jsou vyloženě out. To stejné platí o barevných vánočních řetězech, které frčely v minulém století. Jak vánoční vlasy, tak i vánoční řetězy, nechte tam, kde je jejich místo. V minulosti! Příliš barevné vánoční stromy a kombinování všeho možného již dávno neletí.

Zaměřte se na barvy a přírodní materiály

Co by ovšem na druhou stranu nemělo ve vašem interiéru chybět? Jemné barvy a přírodní materiály. Oblíbenou vánoční barvou se stává světle růžová, ale své místo na žebříčku oblíbenosti mají samozřejmě i bílé, krémové a smetanové odstíny. Kromě toho je ve vánočních trendech patrný i důraz na přírodu. Přírodní materiály jsou totiž nutností. Váš domov s jejich pomocí získá na útulnosti, a i vy se díky nim budete cítit v užším spojení s přírodou, i pokud bydlíte v samotném centru rušného velkoměsta.

Inspirujte se moderními vánočními trendy a přivítejte ve svém vánočním arzenálu růžové ozdoby a přírodní materiály. Naopak na dekorace z minulého století raději již zapomeňte.

 

comments powered by Disqus