Vířivky se stále častěji stávají běžnou součástí českých domácností

Před lety vypukl v Česku boom bazénů. Lidé se je pořizovali na zahrady a užívali si v nich horké letní dny. Tento trend ale pomalu začíná uvadat a místo bazénů se novou běžnou součástí českých domácností stávají vířivky. Proč? Vířivky totiž mají celoroční využití a nabízí mnohem větší komfort než bazény. Proč byste si měli koupi vířivky do svého domova promyslet i vy?

interiér, zahrada, terasa, vířivka
Zdroj obrázku: Elizaveta Galitckaia / Shutterstock.com

Báječné místo k odpočinku, uvolnění a odplavení stresu

Vířivka je ideálním místem k odpočinku, zbaví vás napětí, stresu, a ještě vás příjemně uvolní. Díky variabilitě materiálů a velikostí, ve kterých se vířivky vyrábějí, uspokojí nabídka vířivek každého. Vířivé vany jsou nadstavbou klasického bazénu a s radostí je bude využívat celá rodina.

Kam s ní?

Vířivky se dají umístit kamkoliv. Klasickými místy jsou zahrady, terasy, ale i obývací pokoje a ložnice. Vířivky, které se dají snadno přenášet, mohou své stanoviště v průběhu roku měnit. Přes léto mohou být venku a s příchodem chladnějších měsíců je můžete přesunout dovnitř. K uskladnění osušek, skleniček a dalších doplňků k vířivce můžete během léta využívat praktické zahradní boxy.

Pohodlí pro každého

Jak se vlastně stalo, že z pomyslného trůnu byly sesazeny bazény a nahrazeny vířivkami? S tím, jak šly ceny vířivých van dolů, se staly dostupnější pro větší škálu lidí. Protože vířivky svým majitelům nabízejí více funkcí než obyčejné bazény, je logické, že si za stejnou cenu průměrná česká rodina dopřejte radši rozmazlování ve vířivce.

Přidejte se k řadě českých domácností, jež pobyt v bazénu vyměnily za pobyt ve vířivce. Rozmazlujte se, nechte se masírovat, uvolněte se po náročném fyzické aktivitě a dopřávejte si luxusu, co vám vířivka v domácnosti poskytne. Vířivky jsou dostupné a jistě si mezi nimi vyberete i vy tu, která bude odpovídat vaší představě.

 

comments powered by Disqus